نرم افزار موبایل

Duolingo در حال توسعه یک برنامه یادگیری موسیقی است

به گزارش اپ خونه، بر اساس یافته های جدید ، کار بر روی اپلیکیشن بزرگ بعدی Duolingo، Duolingo Music، به خوبی در راه است.

تلاش‌های توسعه اخیر نشان می‌دهد که برنامه آینده این شرکت بر روی درس‌های پیانو، درام‌ها و نت‌های موسیقی تمرکز خواهد کرد، زیرا شرکت edtech تلاش می‌کند تا دوباره خط تولید محصولات خود را فراتر از برنامه یادگیری زبان پرچمدار خود گسترش دهد.

کار توسعه جدید توسط استیو موزر، توسعه‌دهنده و مهندس معکوس iOS کشف شد، که تصاویر و کدهایی را در برنامه‌های موبایل Duolingo پنهان کرد که شامل تصاویر کلیدهای پیانو و یک درام، نام تجاری Duolingo Music و خطوط مختلفی از کدهای ارجاع‌دهنده جلسات موسیقی آهنگ‌ها و بررسی‌های واحد موسیقی، از جمله موارد دیگر بود.

در این فهرست توضیح داده شده است که این کشف به دنبال لیست شغلی Duolingo در مارس ۲۰۲۳ برای دانشمند یادگیری است که «متخصص آموزش موسیقی است که هم دانش نظری مربوط به تحقیقات علمی یادگیری و هم تجربه تدریس عملی را ترکیب می‌کند».

قبلاً گزارش شده بود که این شرکت همچنین شغلی را ارسال کرد که در آن یک مشاور آهنگسازی و برنامه درسی مستقل از موسیقی را درخواست می کرد .

این لیست ها اولین پیشنهادهایی بود که Duolingo شروع به کار بر روی یک برنامه موسیقی می کرد که مفاهیم تئوری موسیقی را با استفاده از آهنگ های محبوب آموزش می داد. با این حال، Duolingo برنامه های خود را در آن زمان به طور رسمی تایید نکرد.

سخنگویی که در مورد ارجاعات جدید به موسیقی که اکنون در برنامه‌های موجود آن یافت می‌شود، نظر داد که «Duolingo دائماً در حال آزمایش ویژگی‌های جدید است. ما در حال حاضر جزئیات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن نداریم.»

با این حال، آنها یادآوری کردند که اعلامیه ها و اخبار بیشتری در رویداد Duocon این شرکت در ۱۱ اکتبر منتشر خواهد شد. ممکن است Duolingo هر گونه تاییدیه ای در مورد برنامه های خود در مورد برنامه موسیقی تا زمان برگزاری برگزار کند.

با این حال، این اولین توسعه Duolingo فراتر از یادگیری زبان نیست.

این شرکت در طول همه گیری کووید-۱۹ یک برنامه رایگان سوادآموزی انگلیسی برای کودکان به نام Duolingo ABC راه اندازی کرد.

اکتبر گذشته، Duolingo Math را نیز معرفی کرد ، که اولین بسط موضوعی آن فراتر از یادگیری زبان بود. از سوی دیگر، یادگیری موسیقی ممکن است نیاز به رویکرد متفاوتی داشته باشد، بنابراین باید جالب باشد که ببینیم اپلیکیشن جدید چگونه کار می‌کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا