نرم افزار موبایل

Fitbit برنامه خود را با تازه سازی بصری و تجربه کاربری ساده تر اصلاح می کند

به گزارش اپ خونه، گوگل اعلام کرد که برنامه بازطراحی شده Fitbit – که دارای ساختار سه تب جدید برای دسترسی آسان تر به محتوای انتخاب شده سلامتی و تناسب اندام، آمار به راحتی قابل مشاهده و موارد دیگر است – از امروز برای کاربران عرضه می شود.

همانطور که قبلاً در ماه گذشته فاش شده بود، گوگل می گوید طراحی به روز شده این برنامه به لطف تب های جدید،«Today»، «Coach» و «You» استفاده از آن را آسان تر می کند .

در حالی که برگه “Today” قبلا وجود داشت، اکنون به کاربران امکان دسترسی به آمارهایی مانند مراحل Today، مدیریت استرس، امتیاز خواب، دقیقه منطقه و فعالیت را می دهد.

کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی ویرایش در بالای برگه، آماری را که می‌بینند سفارشی کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد روی اهداف شخصی خود تمرکز کنند.

تب “Coach” به عنوان یک مرکز محتوا برای کاربران عمل می کند تا تمرینات را بر اساس نوع تمرین، مدت زمان، تجهیزات مورد نیاز، مربی و غیره فیلتر کنند.

به‌علاوه، اعضای Fitbit Premium اکنون می‌توانند قفل محتوای بیشتری مانند کلاس‌های کاردیو HIIT و رقص را باز کنند.

بخش نمودارها اکنون معیارها و الگوهای برجسته را برای کاربران به منظور درک بهتر داده های سلامت و تندرستی تجزیه می کند.

به عنوان مثال، کاربران می‌توانند روی معیار «دقایق منطقه فعال» ضربه بزنند تا بفهمند منطقه ضربان فعال شما چیست، که بر اساس ضربان قلب و سن شما در حال استراحت است.

در همین حال، برگه “You” به کاربران اجازه می دهد تا اهداف خود را برای تعداد قدم ها، میزان فعالیت و خواب تعیین کنند و در عین حال ویژگی هایی مانند دستاوردها و انجمن را نیز شامل می شود.

به گفته این شرکت، Fitbit همچنین به لطف ارتباط بهبود یافته با سنسورهای تلفن، دقت ردیاب شمارش گام خود را افزایش داد.

این برنامه جدید همچنین به کاربران امکان می دهد بدون استفاده از دستگاه Fitbit یا Google Pixel Watch اطلاعات را ثبت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا