استارتاپ

Floworks در حال ساخت یک دستیار هوش مصنوعی برای تغییر نحوه تعامل کارگران با نرم افزار است

به گزارش اپ خونه، در زمانی که بنیانگذاران Floworks ، Sudipta Biswas و Sarthak Shrivastava مشغول کار در Y Combinator در گروه Winter 23 بودند ، با سرمایه گذار کهنه کار وینود خوسلا گپ زدند، که این جفت را تشویق کرد که بزرگتر فکر کنند.

آنها گفتند که این مکالمه تأثیر زیادی روی آنها داشت، زیرا آنها در حال ساختن Floworks بودند، یک دستیار هوش مصنوعی که برای کمک به انجام کارهای روزمره سازمانی طراحی شده است.

اکنون، این شرکت یک سرمایه گذاری اولیه ۱.۵ میلیون دلاری را اعلام کرد.

بیسواس گفت:

« اساساً، محصول ما یک دستیار هوش مصنوعی است که می‌تواند با محصولات نرم‌افزاری مختلفی که کارکنان دانش روزانه از آنها استفاده می‌کنند، مانند Gmail، Google Calendar یا Salesforce تعامل داشته باشد، و شما می‌توانید به سادگی به این محصولات به زبان طبیعی دستور دهید تا کارهای خود را انجام دهند.»

تمرکز بر استفاده از هوش مصنوعی برای ارتقای تجربه کارگر است، به جای جایگزینی کارکنان.

برای شروع، آنها بیشتر روی موارد استفاده از فروش تمرکز می کنند، در حالی که از تعداد انگشت شماری از برنامه ها از جمله HubSpot و Salesforce همراه با Google Docs، Google Calendar و Gmail پشتیبانی می کنند، اما هدف این است که به مرور زمان یکپارچگی های بیشتری را اضافه کنند و کارگران را در عملیات، محصول و محصولات اضافه کنند.

کاربران با باز کردن برنامه وب Floworks و ورود به هر برنامه‌ای که می‌خواهند با آن کار کنند، شروع می‌کنند.

پس از ورود به برنامه‌های مورد نظر، می‌توانند به دستیار Floworks در Slack دسترسی داشته باشند، سپس از زبان ساده برای توصیف آنچه می‌خواهند انجام دهند استفاده کنند، مانند قرار دادن یک مخاطب جدید در پایگاه داده CRM، افزودن یک دعوت‌نامه تقویم به برنامه تقویم و یک ایمیل مقدماتی ارسال کنید،استفاده کنند.

هر اقدامی باعث تایید می‌شود، و اگر ربات به اطلاعات یا شفاف‌سازی بیشتری نیاز داشته باشد، آن را به عنوان بخشی از مکالمه در Slack درخواست می‌کند، زیرا Floworks نقش دستیار کمکی را بر عهده می‌گیرد. آنها همچنین قصد دارند در آینده پشتیبانی از تیم های مایکروسافت را اضافه کنند.

اسکرین شات محصول Floworks.  در Slack، یک مکالمه بین یک کارگر و چت ربات Floworks وجود دارد که از آن می‌خواهد یک جلسه تشکیل دهد و یک ایمیل ارسال کند.

اسکرین شات محصول Floworks. در Slack، یک مکالمه بین یک کارگر و چت ربات Floworks وجود دارد که از آن می‌خواهد یک جلسه تشکیل دهد و یک ایمیل ارسال کند

به گفته بنیان‌گذاران، آن‌ها مرحاه بتا کار را با مشتریان پرداخت‌کننده دارند و ARR را نزدیک به ۲۵۰۰۰۰ دلار گزارش می‌کنند.

آنها قصد دارند با همکاری با شرکای کانال در آینده، امکانات درآمد را گسترش دهند. این دو بنیانگذار می گویند که امیدوارند از این ایده در برابر تجاوزات شرکت های بزرگ دفاع کنند و با دستیار که در نهایت می توانند تقریباً با هر برنامه ای که می توانید از طریق برنامه وب آنها وارد شوید کار کنند.

Biswas گفت: «جایی که ما خودمان را متمایز می‌کنیم این است که محصول ما قابلیت همکاری در چندین برنامه کاربردی را فراهم می‌کند، و معتقدم که این امر آنها را از شرکت‌های بزرگ‌تری که بر خانواده‌های محصول خود متمرکز هستند جدا می‌کند.»

Floworks در حال حاضر ۱۱ کارمند دارد که در سانفرانسیسکو و بنگلور هند مستقر هستند و این دو بنیانگذار ایجاد نیروی کار متنوع را کلید ساختن یک محصول موفق می دانند.

“ما فکر می کنیم که تنوع، کلید داشتن محصولی است که در تلاش برای ساختن آن هستیم. بنابراین وقتی به چشم انداز محصول خود نگاه می کنیم، این است که به معنای واقعی کلمه نحوه استفاده جهان از نرم افزار را از زمان آغاز عصر نرم افزار تغییر دهیم و این بدان معناست که همه در این دنیا باید بخشی از این راه حل باشند، و منظور ما از آن افرادی نیست که می آیند و با ما کار می کنند، بلکه منظور ما شرکای است که با ما کار می کنند.”

دور اولیه ۱.۵ میلیون دلاری توسط Y Combinator و Sense AI با مشارکت Gaingels، Entrepreneur First و ThinKuvate برگزار شد. بودجه در ماه مه بسته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا