اخبار اینترنت

Google Calendar اکنون به کاربران این امکان را می دهد که مشخص کنند در طول روز از کجا کار می کنند

به گزارش اپ خونه، گوگل از سال ۲۰۲۱ به کاربران اجازه داده است که مکان کاری خود را برای روزهای خاصی از هفته تنظیم کنند، اما اکنون به کاربران این امکان را می دهد که مشخص کنند در بخش های خاصی از روز از کجا کار می کنند.

این شرکت می‌گوید که عملکرد جدید باید برای افرادی که از مکان‌های مختلف مانند خانه، دفتر، ساختمان خاص یا ترکیبی کار می‌کنند مفید باشد.

به عنوان مثال، شما در تقویم خود یادداشت می کنید که صبح از خانه کار می کنید و بعد از ظهر در دفتر خواهید بود. این ویژگی باید به همکاران شما کمک کند تا در هر زمان معینی در صورت نیاز به تماس با شما یا تشکیل جلسه، به صورت حضوری یا مجازی، تعیین محل کار شما را آسان‌تر کند.

این ویژگی امروز در دسترس است و کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه «مکان کاری» به عنوان یک نوع رویداد در تقویم خود و سپس انتخاب مکان، مکان کاری خود را تعیین کنند. از آنجا می توانید تاریخ، زمان یا تکرار را با کلیک بر روی عنصر زمان تغییر دهید.

اگر در یکی از سطوح زیر هستید، می‌توانید به ویژگی جدید دسترسی داشته باشید: Google Workspace Business Standard، Business Plus، Enterprise Standard، Enterprise Plus، Education Fundamentals، Education Standard، Education Plus، Teaching and Learning Upgrade، و سازمان‌های غیرانتفاعی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا