اخبار اینترنت

Google Maps با یک ویژگی جدید اجتماعی تر می شود تا به شما در برنامه ریزی گردش با دوستانتان کمک کند

به گزارش اپ خونه، Google Maps چند به‌روزرسانی جدید دریافت می‌کند ، از جمله یک ویژگی اجتماعی که برای کمک به افراد در برنامه‌ریزی و همکاری با دوستانشان طراحی شده است.

پلت فرم همچنین مسیرهای حمل و نقل و واکنش های ایموجی بهبود یافته را اضافه می کند.

ویژگی جدید اجتماعی به گونه‌ای طراحی شده است که برنامه‌ریزی را از چت گروهی شما خارج کرده و وارد Google Maps کند.

این پلتفرم در حال به‌روزرسانی ویژگی فهرست خود است تا اشتراک‌گذاری مکان‌ها، برنامه‌ریزی با دوستان و رأی دادن در مورد فعالیت‌های گروهی را برای افراد آسان‌تر کند.

با استفاده از این ویژگی جدید، می‌توانید پس از اشتراک‌گذاری مکانی در Maps با دوستان، فهرستی مشترک برای شروع برنامه‌ریزی یک Hangout ایجاد کنید.

همه افراد در گروه می‌توانند مکان‌هایی را که علاقه‌مند به بازدید از آن هستند اضافه کنند و با یک شکلک، مانند قلب یا لایک، رأی دهند.

گوگل می گوید این ویژگی جدید به کاربران این امکان را می دهد که از ابتدا تا انتها در برنامه Maps برنامه ریزی کنند.

به عنوان مثال، می‌توانید از دوستان خود دعوت کنید تا در فهرستی برای تصمیم‌گیری در مورد تمام فعالیت‌هایی که می‌خواهید در این زمستان انجام دهید، همکاری کنند.

همه می‌توانند فعالیت‌هایی را که به آن‌ها علاقه دارند، مانند اسکیت روی یخ در یک پیست مشخص یا بازدید از بازار تعطیلات، اضافه کنند. وقتی مردم شروع به رای دادن می کنند، همه می توانند این حس را پیدا کنند که کدام فعالیت ها محبوب ترین هستند.

به‌روزرسانی جدید در هفته‌های آینده در سراسر جهان برای اندروید و iOS منتشر می‌شود.

در مورد مسیرهای حمل و نقل بهبودیافته، Google Maps بر اساس عواملی مانند ETA، تعداد نقل و انتقالات و طول سفر، دیدن بهترین مسیر به مقصد را آسان‌تر می‌کند.

همچنین اکنون این گزینه وجود دارد که مسیر خود را بر اساس نوع حمل و نقلی که می خواهید طی کنید، یا اگر می خواهید مسیری را انتخاب کنید که به کمترین میزان پیاده روی نیاز دارد، سفارشی کنید.

بعلاوه، شما شروع به دیدن دقیقاً محل ورودی و خروجی ایستگاه، در کدام سمت خیابان و یک مسیر پیاده روی واضح به سمت و سوی آن خواهید کرد. این به‌روزرسانی‌ها به شما کمک می‌کنند مطمئن شوید که قطار مناسب را در مسیر درست می‌گیرید.

به‌روزرسانی‌های حمل‌ونقل در هفته‌های آینده در اندروید و iOS منتشر خواهند شد.

Google Maps همچنین واکنش های ایموجی را به عکس ها، ویدیوها و نظرات اضافه می کند. اگر شکلک‌هایی را نمی‌بینید که احساسات شما را در بر می‌گیرد، در برخی موارد می‌توانید با Emoji Kitchen واکنش‌های ترکیبی ایجاد کنید . واکنش‌های ایموجی از امروز در سراسر جهان در اندروید و iOS شروع به انتشار کردند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا