اخبار اینترنت

Google Meet اکنون به شما امکان می‌دهد با حالت جدید لمس پرتره، جلوه‌ای برای صاف کردن پوست اعمال کنید

به گزارش اپ خونه، Google Meet حالت لمس پرتره را برای رقابت با رقبای Zoom و Microsoft Teams عرضه کرد .

این قابلیت جدید به شما امکان می دهد تا در طول تماس های ویدیویی از ویژگی های زیبایی مانند صاف کردن پوست، روشن کردن زیر چشم و خود چشم استفاده کنید.

گوگل در حال حاضر دو حالت پرتره را ارائه می دهد:

“Subtle” که تنظیمات آرایشی سبک را ارائه می دهد و “Smoothing” که تفاوت قابل توجهی در ظاهر شما ایجاد می کند. حالت به طور پیش فرض خاموش است و می توان آن را در تنظیمات فعال کرد.

گوگل نوشت: «چه به تازگی از باشگاه برگشته باشید، چه در حال نقاهت از سرماخوردگی هستید یا دچار جت لگ شده باشید، لمس پرتره برای کمک به شما در بهترین حالت در دسترس است.»

این شرکت اضافه کرد که این ویژگی بسیار درخواست شده است، که جای تعجب نیست، زیرا سایر برنامه‌های کنفرانس ویدیویی به دلیل جلوه‌های زیبایی، مانند آرایش مجازی و ویژگی‌هایی که پوست کاربر را تار می‌کنند، محبوب هستند.

تیم مایکروسافت اخیراً با Maybelline همکاری کرده است تا به کاربران این امکان را بدهد که ظاهر خود را با رنگ های آرایش دیجیتال تغییر دهند. Google Meet هنوز ویژگی آرایش مجازی ندارد.

یکی از نکات منفی قابل توجه این است که حالت جدید لمس پرتره برای کاربرانی که حساب های شخصی گوگل دارند در دسترس نیست.

برای دسترسی به این ویژگی، باید یک حساب ممتاز مانند Business Standard، Business Plus، Enterprise Essentials، Education Plus، Google One و Google Workspace Individual داشته باشید.

این ویژگی در حال حاضر فقط در دستگاه های تلفن همراه در دسترس است اما در پایان سال ۲۰۲۳ در وب راه اندازی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا