موبایل

Google Pixel 7 Pro تست دوام JerryRigEverything را در حالی که خم شدن قابل توجهی را تحمل می کند پاک می کند

گوگل پیکسل ۷ پرو نزدیک به یک ماه است که عرضه شده است. دوام و کیفیت ساخت آن در نهایت توسط زک نلسون از کانال یوتیوب JerryRigEverything مورد آزمایش قرار گرفت. گوگل در مقایسه با سری پیکسل ۶ هیچ تغییر طراحی شدیدی در سری پیکسل ۷ ایجاد نکرده است. قابل توجه ترین تغییر، نوار فلزی است که دوربین پشتی پیکسل ۷ پرو را به جای شیشه پوشانده است. این تصمیم ظاهراً یک مشکل ساختاری در مورد گوشی ایجاد کرده است. با این حال، موقعیت خط آنتن نیز می تواند یک عامل کمک کننده باشد.

با شروع تست خراش، صفحه نمایش ۶.۷ اینچی LTPO OLED Pixel 7 Pro نشانه هایی از خراش را در سطح ۶ با شیارهای عمیق تر در سطح ۷ نشان داد. این سطح از عملکرد از اکثر گوشی های هوشمند توسط برندهای محبوب این روزها انتظار می رود. با حرکت به جلو، سمت راست و چپ قاب از فلز ساخته شده است، در حالی که لبه بالایی پلاستیکی است.

انتظار می رود برجستگی فلزی دوربین این گوشی هوشمند گوگل به مرور زمان رنگ خود را از دست داده و خراشیده شود. با این حال، به نظر می رسد که نوار فلزی به عنوان یک نقص بسیار بدتر در طراحی Pixel 7 Pro عمل می کند. ارائه گوشی به تست خم نلسون نشان می دهد که نوار فلزی استحکام پنل پشتی را کاهش می دهد.

قابل ذکر است که هر دو پنل جلو و عقب Pixel 7 Po توسط Gorilla Glass Victus محافظت می شوند. با این حال، پانل عقب دچار خمیدگی قابل توجهی شد، در حالی که پانل جلویی توانست شکل خود را حفظ کند. نلسون معتقد است که این ضعف فرضی در طراحی می تواند ناشی از نوار فلزی و نزدیکی خط آنتن به برآمدگی دوربین باشد.

اگرچه Pixel 7 Pro از تست دوام جان سالم به در برد، اما به احتمال زیاد این تغییر شکل منجر به از دست دادن مقاومت در برابر آب شد. نلسون توصیه می کند که دارندگان پیکسل ۷ پرو از این گوشی همراه با قاب برای حفظ دوام و ظاهر آن استفاده کنند. این عملکرد کاملاً در تضاد با پیکسل ۶ پرو است که توسط نلسون به عنوان یک “گوشی محکم” معرفی شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا