نرم افزار موبایل

Google Play اکنون به کودکان امکان می‌دهد درخواست‌های خرید را برای سرپرستان ارسال کنند

به گزارش اپ خونه، Google از قبل ابزارهایی را به والدین و سرپرستان ارائه می‌دهد تا خریدهایی را که فرزندانشان در فروشگاه Play با استفاده از روش پرداخت خانواده انجام می‌دهند محدود کنند.

این شرکت اکنون در حال معرفی یک ویژگی اضافی است که به کودکان امکان می دهد در صورت وجود روش پرداخت فعلی، درخواست خرید را برای مدیر حساب خانوادگی ارسال کنند تا تأیید کند.

وقتی خانواده روش پرداختی تنظیم نکرده باشد، کودکان می‌توانند هم برای برنامه‌های پولی و هم برای خرید درون‌برنامه درخواست تأیید کنند. هنگامی که مدیر خانواده این درخواست را از طریق اعلان دریافت کرد (یا در صف درخواست خود)، می‌تواند از روش پرداخت خود از جمله کارت‌های هدیه Google Play برای تأیید درخواست و خرید استفاده کند. مدیر می‌تواند به این درخواست‌ها در برگه‌های در حال انتظار و تاریخچه نگاه کند.

این روش زمانی بهترین کار را دارد که بخواهید کنترل کاملی بر خریدها و مخارج خانواده فرزندانتان داشته باشید. می‌توانید همه برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه‌ای که کودکان با آن‌ها تعامل دارند را ببینید و آن‌هایی را که فکر می‌کنید مضر هستند یا به هر دلیلی ضروری نیستند، رد کنید.

گوگل در ماه های اخیر تغییراتی را برای نظارت بهتر بر نحوه تعامل کودکان با سرویس های خود اعمال کرده است. در ماه اکتبر، این شرکت یک برنامه بازطراحی شده Family Link را با نکات برجسته، کنترل‌ها و برگه‌های مکان در کنار ارائه نسخه وب به آن ارائه کرد.

ماه گذشته، اصلاحاتی را برای Play Store اعلام کرد و شرایط لازم برای دریافت گواهینامه یک برنامه به عنوان برنامه «کودکان» را سخت‌تر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا