اخبار اینترنت

Headspace به زودی یک تجربه VR همه جانبه را به Meta Quest 3 می‌آورد

به گزارش اپ خونه، ملیسا براون، رئیس روابط توسعه دهندگان متا، در رویداد Connect این شرکت اعلام کرد که Headspace به زودی به هدست واقعیت مجازی متا Quest 3 می آید .

Headspace گفت:

“تجربه Headspace یک «زمین بازی مجازی برای ذهن شما» و مکانی برای معاشرت با دوستانتان و استراحت کردن، یافتن تمرکز و احساس انرژی بیشتر است.”

این شرکت امیدوار است که کاربران این مهارت‌های ارزشمند ذهن‌آگاهی را که از این تجربیات آموخته‌اند استفاده کنند و آن‌ها را در زندگی روزمره خود ادغام کنند.

این تجربه روی دو چیز تمرکز می‌کند:

«تجربه‌های ذهن آگاهی که ذهن و بدن شما را برای بهبود عملکرد شما در هر برنامه واقعیت مجازی که استفاده می‌کنید کالیبره می‌کند» و «تجارب ذهن‌آگاهی که به شما کمک می‌کند از VR خارج شوید و به دنیای واقعی برگردید».

Headspace می‌گوید این دنیای واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی فرصتی برای آن است تا منابع سلامت روان خود را گسترش دهد و خدمات خود را برای مردم سراسر جهان در دسترس‌تر کند.

به گفته Headspace، اطلاعات مربوط به تاریخ عرضه رسمی و نام تجربه همه جانبه در ماه های آینده اعلام خواهد شد.

متا در این رویداد خود از هدست ۵۰۰ دلاری Quest 3 خود رونمایی کرد که دارای فناوری پیشرفته تر، نمایشگر با وضوح بالاتر و گرافیک بهتر است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که بازی Xbox Cloud در ماه دسامبر به Meta Quest 3 می آید و Roblox  اکنون روی هدست های Meta Quest VR عرضه می شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا