اخبار اینترنت

Instacart اکنون پرداخت های SNAP EBT را در تمام ۵۰ ایالت می پذیرد

به گزارش اپ خونه، Instacart  اعلام کرد اکنون انتقال مزایای الکترونیکی را برای برنامه کمک تغذیه تکمیلی (EBT SNAP) در آلاسکا می پذیرد. با این گسترش، Instacart اکنون اسنپ را در تمام ۵۰ ایالت و واشنگتن دی سی می پذیرد.

اعلامیه یک سال پس از آن منتشر شد که Instacart متعهد شد که پرداخت های SNAP EBT را در سراسر کشور در دسترس قرار دهد. Instacart اکنون پذیرش اسنپ آنلاین را از بیش از ۱۲۰ بنر خرده فروشی در بیش از ۱۰۰۰۰ فروشگاه ارائه می دهد.

دنی دودک، مدیر ارشد امور شرکتی در Instacart ، در بیانیه‌ای گفت:

“ماموریت ما ایجاد جهانی است که در آن همه به غذاهایی که دوست دارند دسترسی داشته باشند.  با گسترش پذیرش آنلاین SNAP به تمام ۵۰ ایالت، ما با مدرن‌سازی دسترسی و اتصال جوامع بیشتر به غذاهای مقرون‌به‌صرفه و مغذی، مأموریت خود را انجام می‌دهیم. اکنون خانواده‌های اسنپ در هر ایالت می‌توانند از مزایای خواربار فروشی آنلاین از انواع خرده‌فروشان محلی که سلیقه، نیازها و بودجه شخصی منحصربه‌فرد آنها را برآورده می‌کنند، بهره‌مند شوند.”

Instacart برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ شروع به پذیرش پرداخت های EBT SNAP کرد. شرکت کنندگان SNAP می توانند برای تحویل یا تحویل، خواربار در Instacart از خرده فروشان محلی خرید کنند.

Instacart پنجاه درصد تخفیف عضویت Instacart+ را برای شرکت کنندگان SNAP ارائه می دهد. با Instacart+، کاربران می‌توانند به تحویل رایگان برای سفارش‌های بیش از ۳۵ دلار، ۵% اعتبار در سفارشات وانت و کاهش هزینه خدمات برای هر سفارش دسترسی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا