اخبار کسب و کارها

Instruqt پس از پنج سال بوت استرپ، مبلغ ۱۵ میلیون یورویی سری A را از Blossom Capital جمع آوری کرد.

به گزارش اپ خونه، Instruqt مستقر در هلند محصولی دارد که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد آسان‌تر نحوه اجرای نرم‌افزار جدید در سازمانشان را آزمایش کنند.

پس از اینکه راه خود را به سمت رشد رونق بخشید، اکنون ۱۵ میلیون یورو در دور سری A که به طور کامل توسط Blossom Capital هدایت می شود، جمع آوری کرده است .

فروش یک محصول نرم افزاری به یک شرکت بسیار ساده تر است، اگر آنها بتوانند نحوه اجرای آن را در داخل سازمان به صورت زنده ببینند.

بنابراین، برخی از استارت‌آپ‌ها در جایی ظاهر شده‌اند که محصول SaaS خود را در نوعی جعبه شنی اجرا می‌کنند تا شرکت مشتری بتواند بدون نیاز به استقرار کامل، نحوه عملکرد آن را ببیند.

این پلتفرم به‌جای خریدارانی که چرا باید محصولات خود را بخرند، خریداران را در صندلی راننده قرار می‌دهد تا محصول را به صورت دستی تجربه کنند.

این بدان معناست که مشتری بدون نیاز به صرف زمان و منابع زیاد، یا حتی امضای قرارداد، یک نسخه نمایشی از محصول دریافت می‌کند.

این یک راه بسیار قدرتمندتر برای فروش یک محصول در مقایسه با یک “دمو” نظری است که ممکن است خوب به نظر برسد و به نظر برسد، اما ممکن است در عمل به یک فاجعه کامل تبدیل شود.

یک نمونه از شرکت هایی که محصولاتی را در این زمینه ارائه می دهند  CloudShare است.

Instruqt که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، می گوید که توسط شرکت هایی مانند RedHat، MongoDB، Datadog و HashiCorp استفاده می شود.

آنها از آن برای ساختن به اصطلاح “دموی سلف سرویس” و درایوهای آزمایشی رایگان برای مشتریان احتمالی استفاده می کنند.

این شرکت توسط مدیر عامل Coert Baart در کنار یکی از بنیانگذاران و CTO Adé Mochtar رهبری می شود.

Baart قبلاً یکی از بنیانگذاران XebiaLabs بود که در سال ۲۰۲۰ به مبلغ نامشخصی به TPG Capital فروخته شد.

Baart در بیانیه‌ای گفت: «از روز اول که بوت استرپ* شده بود، همیشه به VC نیاز بود که واقعاً دیدگاه ما را برای گرفتن سرمایه‌های خارجی درک می‌کرد.»

*بوت استرپ مجموعه ای غول پیکر از بیت های مفید و قابل استفاده مجدد از کد است که به زبان HTML، CSS و جاوا اسکریپت نوشته شده اند. همچنین یک بستر توسعه فرانت اِند است که توسعه دهندگان و طراحان را قادر می سازد تا به سرعت وب سایت هایی کاملا واکنش گرا بسازند.

اوفلیا براون، موسس و شریک مدیریت بلوسم کپیتال، افزود:

«Instruqt برای مقابله با چالش‌های کلیدی که در همه اندازه‌ها و بخش‌های کسب‌وکار با آن‌ها مواجه است، به نقطه خوبی برای خریداران و فروشندگان می‌رسد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا