اخبار اینترنت

iOS 16.4 سی و یک ایموجی جدید شامل صورت لرزان، قلب صورتی، دو دست هل دادن و موارد دیگر را به ارمغان می آورد

به گزارش اپ خونه، این رسمی است، با انتشار نسخه بتای توسعه دهندگان iOS 16.4، به لطف Emojipedia، اولین نگاه خود را به مجموعه بعدی ایموجی‌هایی که به آیفون‌های ما می‌آیند، می‌بینیم .

مجموعه جدید ایموجی در ابتدا در مرحله پیش نویس سال گذشته رونمایی شد و از آن زمان تاکنون تغییر چندانی نکرده است – به جز اینکه سر تکان دادن اکنون زاویه دارد، جایی که قبلا نبود .

البته، این طرح‌ها هنوز می‌توانند قبل از عرضه نهایی iOS 16.4 (و iPadOS 16.4) در هفته‌های آینده برای مصرف‌کنندگان تغییر کنند.

Emojipedia خاطرنشان می‌کند که اگر طرح‌ها بهینه‌سازی شوند، تعجب‌آور نخواهد بود، همانطور که قبلاً با شکلک‌هایی مانند هلو، ترول و نان شیرینی اتفاق افتاده بود.

اما با انتشار نسخه بتای توسعه‌دهنده، پس از تایید یونیکد برای نسخه بعدی ایموجی در سپتامبر ۲۰۲۲، Emoji 15.0 ، نگاهی نسبتاً قابل اعتماد به آنچه در فروشگاه است داریم .

از جمله نکات برجسته، تغییرات بسیار مورد انتظار در ایموجی قلب، از جمله قلب صورتی پرتقاضا، به علاوه نسخه های آبی و خاکستری است.

همچنین دو حرکت جدید برای فشار دادن دست برای هر دو دست چپ و راست وجود دارد که می تواند به عنوان ایست یا با هم برای “بزن قدش” استفاده شود.

با این حال، یکی از جالب‌ترین موارد اضافه شده، ایموجی صورت لرزان است که احتمالاً توسط پیام‌رسان‌ها به‌عنوان «من تکان خورده‌ام» استفاده می‌شود.

موارد اضافه شده شامل حیواناتی مانند خر، گوزن، غاز، عروس دریایی و بال است که ممکن است با حیوانات همخوانی داشته باشد اما می تواند برای بیان پرواز به روش های دیگر استعاری تر نیز استفاده شود.

سایر شکلک‌های جدید شامل دسته‌هایی مانند غذا و نوشیدنی، فعالیت، اشیاء و نمادها می‌شوند و شامل سنبل، غلاف نخود، زنجبیل، پنکه دستی تاشو، فلوت، ماراکا، و خاندا و نمادهای بی‌سیم هستند.

در حالی که این شکلک ها نمایانگر ظاهر آنها در دستگاه های اپل است، اما Emoji 15.0 در اوایل سال ۲۰۲۳ برای همه پلتفرم های پشتیبانی شده عرضه خواهد شد.

اگر می‌خواهید اکنون به ایموجی دسترسی داشته باشید، باید نسخه iOS 16.4 beta 1 را دانلود کنید که از طریق برنامه توسعه‌دهنده اپل در دسترس است. انتظار می رود نسخه نهایی نهایی در ماه مارس یا آوریل ۲۰۲۳ منتشر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا