اخبار اینترنت

iOS 17.1 به شما امکان می دهد انتقال AirDrop را از طریق داده های تلفن همراه ادامه دهید

به گزارش اپ خونه، اپل iOS 17.1 را با ویژگی هایی از جمله بهبود اشتراک گذاری AirDrop و به روز رسانی به Apple Music برای همه کاربران منتشر کرد.

بزرگترین تغییر در این نسخه، امکان استفاده از AirDrop هنگامی که از محدوده Wi-Fi خارج می شوید است. AirDrop از بلوتوث برای ایجاد ایمن شبکه Wi-Fi همتا به همتا بین دو دستگاه اپل هنگام اشتراک گذاری محتوا استفاده می کند.

با استفاده از این به روز رسانی، می توانید در حالی که در همان اتاق هستید، شروع به انتقال فایل به یک دوست کنید. اما اگر مجبور شوید محل را ترک کنید، انتقال می تواند از طریق داده های سلولی ادامه یابد.

این برای زمانی مفید است که باید تعداد زیادی عکس و ویدیو برای یک دوست بفرستید، اما باید آن را ترک کنید. تا به حال فقط می توانستید چند عکس را به آنها منتقل کنید و سپس مجبور بودید از iMessage، WhatsApp، ایمیل یا هر روش دیگری برای ارسال عکس های دیگر استفاده کنید.

اگر می‌خواهید داده‌های تلفن همراه را ذخیره کنید، می‌توانید با رفتن به:

Settings > General > Airdrop > Out of range، این گزینه را خاموش کنید .

کاربران با iOS 17.1 اکنون می توانند آهنگ ها، آلبوم ها، لیست های پخش و هنرمندان را تنها با ضربه زدن بر روی دکمه مورد علاقه به کتابخانه Apple Music خود اضافه کنند.

Apple Music از موارد دلخواه برای تغییر پیشنهادات موسیقی استفاده می کند. با ضربه زدن بر روی نماد ستاره در ویجت “در حال پخش” به راحتی می توانید آهنگی را به کتابخانه خود اضافه کنید.

این نماد گیج کننده “love” را که قبلاً به عنوان سیگنالی برای پیشنهاد آهنگ های بیشتری از این قبیل استفاده می شد، از بین می برد.

از دیگر پیشرفت‌های iOS 17.1 می‌توان به اشتراک‌گذاری اطلاعات تماس با استفاده از NameDrop از آیفون به ساعت اپل با آخرین نسخه‌های سیستم‌عامل این دستگاه‌ها اشاره کرد.

این ویژگی قبلا به آیفون محدود می شد.

کاربران می توانند با رفتن به Settings > General > Software Update و دنبال کردن دستورالعمل ها، به iOS 17.1 به روز رسانی کنند.

اپل همچنین WatchOS 10.1 را با ویژگی DoubeTap عرضه کرد که تعاملات مبتنی بر ژست را با برنامه های مختلف امکان پذیر می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا