اخبار اینترنت

Klarna برای توصیه‌های سریع‌تر محصول خود، ChatGPT را به پلتفرم خود متصل می‌کند

به گزارش اپ خونه، خدمات پرداخت و خرید Klarna آخرین شرکتی است که ادغام خود را با ChatGPT اعلام کرده است .

این شرکت گفت که “یکی از اولین برندهایی است که با OpenAI کار می کند تا از پروتکل آن برای ایجاد یک افزونه یکپارچه برای ChatGPT استفاده کند” و در حال ارائه یک تجربه خرید شخصی است که در صورت درخواست کاربران Klarna برای مشاوره خرید، الهام گرفتن و محصول، توصیه های محصول را ارائه می دهد.

نحوه کار به این صورت است: کاربران افزونه Klarna را از فروشگاه افزونه ChatGPT نصب می کنند و سپس می توانند سوالات ChatGPT را بپرسند.

به عنوان مثال، “من ۱۵۰ دلار دارم، کدام هدفون را می توانم بخرم؟” و منتخبی از موارد مرتبط با آن درخواست را دریافت کنید.

کاربران همچنین می‌توانند سؤالات دیگری یا توصیه‌های بیشتر درباره محصول بپرسند. به گفته این شرکت، اگر کاربران روی پیوند محصول ضربه بزنند، می‌توانند به صفحه محصول در ابزار جستجو و مقایسه Klarna رفته و قیمت‌ها را در بین ۵۰۰۰۰۰ شریک خرده‌فروشی خود مقایسه کنند.

Sebastian Siemiatkowski، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت:

“من در مورد افزونه ما با ChatGPT بسیار هیجان زده هستم، زیرا معیارهای “ستاره شمالی” من را که من آن را “تست مادر” خود می نامم، می گذراند، یعنی آیا مادرم این را می فهمد و از آن سود می برد و این کار را انجام می دهد زیرا استفاده از آن آسان است و واقعاً بسیاری از مشکلات را حل می کند – ارزش فوق العاده ای را برای همه به ارمغان می آورد.”

« Klarna در موقعیت منحصر به فردی برای استفاده از بهترین فناوری و داده ها برای کمک به مردم برای کشف محصولات جدید و حل مشکلات مصرف کنندگان در هر مرحله از سفر است و ما به نوآوری برای ارائه این خدمات به ۱۵۰ میلیون مصرف کننده خود ادامه خواهیم داد.»

این شرکت گفت که این افزونه ابتدا برای مشترکین ChatGPT Plus در ایالات متحده و کانادا عرضه خواهد شد و سپس در مناطق دیگر «پس از یک دوره آزمایش ایمنی، توسعه و بهبود» در دسترس خواهد بود.

ماه گذشته، Klarna فاش کرد که ایالات متحده پس از مشاهده ۷۱ درصد افزایش سالانه ۷۱ درصدی در ارزش ناخالص کالا (GMV) در سال گذشته در مقایسه با سال ۲۰۲۱، بزرگترین بازار آن بود .

این ویژگی جدید در بحبوحه اعلامیه خود OpenAI مبنی بر راه‌اندازی افزونه‌هایی برای ChatGPT و اتصال ربات چت به اینترنت ارائه می‌شود.

Klarna در میان برخی از بازیگران فناوری بسیار بزرگی از جمله اپل ، مایکروسافت و گوگل است که از هوش مصنوعی مولد استفاده می کنند  .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا