اخبار اینترنت

Longplay به‌روزرسانی بزرگی را در برنامه موسیقی متمرکز بر آلبوم خود ارائه می‌کند

به گزارش اپ خونه، آیا عاشق گوش دادن به آلبوم های کامل هستید؟ Longplay ، یک برنامه موسیقی مستقل از توسعه‌دهنده Adrian Schoenig که بر تجربه گوش دادن به آلبوم تمرکز دارد، اکنون با یک به‌روزرسانی قابل‌توجه عرضه شد که برنامه پخش آلبوم را که برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد بهبود می‌بخشد .

در حالی که نسخه اصلی یک تجربه کشف موسیقی منحصر به فرد را ارائه می‌کرد. نسخه ۲.۰ با ارائه یک دیوار بصری از آلبوم های مورد علاقه شما، تجربه شنیداری را بهبود می بخشد و راه های بیشتری برای سازماندهی آلبوم های شما ارائه می دهد، علاوه بر این که اکنون از CarPlay پشتیبانی می کند.

نتیجه نهایی برنامه‌ای است که هدف آن جلب رضایت طرفداران موسیقی است که می‌خواهند از مجموعه موسیقی دیجیتال خود لذت ببرند، مشابه آنچه در سال‌های گذشته از گوش دادن به صفحات وینیل یا سی‌دی خود لذت می‌بردند.

این برنامه با مجموعه Apple Music، موسیقی خریداری شده از iTunes یا آلبوم هایی که به صورت دستی همگام سازی می کنید، کار می کند.

پس از همگام‌سازی، رابط کاربری Longplay دیواری از آلبوم‌های مورد علاقه‌تان را ارائه می‌کند که می‌توانید فقط با یک ضربه آن را شروع کنید.

نسخه جدید که اکنون منتشر شده است، تجربه را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد پس از اتمام آلبوم خود به گوش دادن ادامه دهید.

قبلاً، برنامه در انتهای آلبوم متوقف می‌شد، اما شونیک توضیح می‌دهد که متوجه شده است که می‌خواهد «در جریان بماند» – یا یک آلبوم مناسب بعدی یا یکی از یک صف تعیین‌شده دستی پخش شود.

نسخه ۲.۰ این امکان را ارائه می دهد که آلبوم هایی را که می خواهید به پخش ادامه دهید در صف قرار دهید یا یک گزینه “Album Shuffle” را انتخاب کنید که به طور خودکار پخش یک آلبوم تصادفی را با ترتیب مرتب سازی انتخاب شده در برنامه یا مجموعه انتخاب شده ادامه می دهد.

می‌توانید آلبوم‌های خود را بر اساس گزینه‌های مختلف، مانند هنرمند، سپس آلبوم، یا زمان صرف شده برای گوش دادن، تاریخ اضافه‌شده، آخرین پخش، بر اساس رتبه‌بندی که به هر آهنگ ارائه کرده‌اید، به‌طور تصادفی یا حتی بر اساس «سهل انگاری» تنظیم کنید.

برنامه به روز شده همچنین اکنون به شما امکان می دهد آلبوم های خود را در مجموعه ها سازماندهی کنید و به شما امکان می دهد آلبوم ها را بر اساس حالت، زبان یا هر عامل دیگری که برای شما مهم است گروه بندی کنید.

علاوه بر این، Longplay اکنون به جای پخش کننده سیستم از نمای درون برنامه ای خود در حال پخش استفاده می کند.

این نما شامل یک دکمه shuffle است که باید آن را نگه دارید، که سپس مانند یک دستگاه اسلات در آلبوم ها به هم می خورد و شامل بازخورد بصری و لمسی می شود. (اگر آلبومی را که می‌خواستید پخش کنید را از دست دادید، می‌توانید آن را به سمت چپ بکشید تا به صورت دستی به عقب برگردید.)

این برنامه همچنین امکان همگام سازی تعداد پخش از طریق iCloud و همچنین اتصال حساب های Last.fm یا ListenBrainz شما را فراهم می کند. و Longplay اکنون به شما امکان می دهد از برنامه از طریق CarPlay استفاده کنید.

برای کاربران فعلی، علی رغم ویژگی های اضافه شده، این ارتقا به صورت رایگان ارائه می شود. این برنامه همچنان پرداخت اولیه است، اما اکنون به جای ۲.۹۹ دلاری که در سال ۲۰۲۰ بود، ۶ دلار است .

Schoenig می‌گوید که اکنون در حال آماده‌سازی برای کار بر روی سایر ویژگی‌های آینده، از جمله پشتیبانی از macOS، Apple TV و یک دیوار آلبوم در اندازه واقعی برای ویژن پرو جدید اپل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا