اخبار کسب و کارها

Obie insurtech متمرکز بر صاحبخانه ۲۵.۵ میلیون دلار به رهبری Battery Ventures دریافت می کند

به گزارش اپ خونه، Obie ، یک شرکت فناوری بیمه متمرکز بر املاک و مستغلات، ۲۵.۵ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری توسط Battery Ventures جمع آوری کرده است.

از زمان آخرین افزایش درآمد این شرکت – با مبلغ ۱۰.۴ میلیون دلار از سری A – تقریباً دو سال پیش، این استارتاپ می گوید که از بیمه شدن بیش از ۳ میلیارد دلار دارایی به ارزش ۲۰ میلیارد دلار رسیده است.

اکنون از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۷ در مجموع ۳۹ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

نرم‌افزار Obie به‌طور خاص مالکان آپارتمان‌های کوچک تا متوسط ​​را هدف قرار می‌دهد که دارای خانه‌های اجاره‌ای برای یک خانواده و/یا ساختمان‌های آپارتمانی بزرگ‌تر هستند.

Obie مستقر در شیکاگو و فارغ‌التحصیل Y Combinator می‌گوید پلتفرم آن متمایز است زیرا نقل قول‌های فوری را ارائه می‌دهد (یعنی آن‌ها در پنج دقیقه به معنای فوری هستند).

این شرکت همچنین ادعا می کند که بیمه گذاران را تا ۲۵ تا ۳۰ درصد در مقایسه با سایر حق بیمه ها پس انداز می کند.

در حالی که استارت‌آپ از به اشتراک گذاشتن ارزش‌گذاری خود خودداری کرد، Aaron Letzeiser مدیر ارشد اجرایی و یکی از بنیان‌گذاران گفت که Obie توانست به افزایش قابل توجهی در ارزش گذاری نسبت به دور سری A در سال ۲۰۲۱ دست یابد.

رایان لتزایزر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت:

“تیم ما پیشگام راه حلی است که به طور یکپارچه پیشنهادات بیمه را در کانال های شریک ما ادغام می کند، از جمله هر مکانی که سرمایه گذار املاک در حال خرید یا مدیریت ملک سرمایه گذاری خود به صورت آنلاین است.”

Obie می‌گوید که هزاران مشتری دارد و اکنون با بیش از ۷۵ شرکت فناوری پروتکل برای ارائه بیمه‌هایی مانند Roofstock، Flock Homes، Baselane، Awning و Marketplace Homes شریک شده است.

آرون لتزایزر گفت که در دو سال گذشته ۳۰۰ درصد رشد حق بیمه کتبی داشته است.

وی افزود: در سال گذشته، این شرکت ۴۰ درصد حاشیه سود خود را افزایش داده است و در مسیر بهبود ۲۵ درصدی دیگر تا پایان سال ۲۰۲۳ است.

آرون افزود:

” نان و کره ما بازار اجاره یک خانواده ۱ تا ۴ واحدی است و ما در تمام ۵۰ ایالت پوشش ارائه می دهیم.”

“بیش از ۱۸ میلیون سرمایه‌گذار املاک و مستغلات مسکونی در ایالات متحده وجود دارد و بیش از ۹۰ درصد آنها سرمایه‌گذاران کوچک «مادر و پاپ» هستند که بیش از ۶۰ میلیارد دلار در سال برای حق بیمه هزینه می‌کنند، بنابراین فضای زیادی برای Obie وجود دارد که در اینجا کار کند. “

مایکل براون، شریک عمومی Battery Ventures معتقد است که “رقبای دیجیتالی بسیار کمی برای Obie وجود دارد، زیرا بیمه صاحبخانه یک محصول بیمه تخصصی و ظریف است.”

او از طریق ایمیل نوشت:

«تمرکز Obie بر این بازار – و استفاده هوشمندانه آن از داده‌ها، ابزارهای مدیریت ریسک اختصاصی، و مشارکت‌های صنعتی تعبیه‌شده – به آن اجازه داده است تا یک سیستم منحصربه‌فرد برای تولید قیمت‌های رقابتی و تقریباً فوری ایجاد کند که صاحبخانه‌ها می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

در هر جایی که در حال خرید یا مدیریت ملک هستند، از جمله در پورتال کارگزار یا سیستم مدیریت دارایی خود. ما احساس می‌کنیم که Obie در مسیر ایجاد یک برند ارزشمند، نسل بعدی و دیجیتالی مالک بیمه است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا