موبایل

Oppo Reno 10 Pro+ ممکن است دارای دوربین زوم پریسکوپ باشد: گزارش

انتظار می رود اوپو، سازنده چینی گوشی های هوشمند، گوشی های هوشمند اوپو رنو سری ۹ و رنو فایند N2 را در بازار چین عرضه کند. بر اساس آخرین گزارش، سازنده چینی گوشی‌های هوشمند ممکن است بر روی یک مدل Oppo Reno 10 Pro+ کار کند که می‌تواند با دوربین زوم پریسکوپی که قبلاً در Oppo Reno 10x Zoom که در آوریل ۲۰۱۹ توسط این شرکت رونمایی شده بود، سرفصل آن باشد. دوربین پریسکوپ زوم اپتیکال ۵ برابر و زوم هیبریدی ۱۰ برابر را در Oppo Reno 10x ارائه می کند و دنیای گوشی های هوشمند را طوفانی می کند.

ماژول دوربین پریسکوپ از زمان استفاده از Oppo Reno 10x Zoom و Oppo Reno 2 در سال ۲۰۱۹ در هیچ یک از تلفن‌های هوشمند Oppo ظاهر نشده است. نکته‌نویس محبوب، Digital Chat Station، به وبلاگ رسانه اجتماعی چینی Weibo مراجعه کرد تا از کاربران بپرسد. اگر “(آنها) یک پریسکوپ برای سوپرکاپ سری رنو می خواهند؟”، در حالی که اضافه می کند که سری فعلی رنو ۹ شاهد بازگشت دوربین پریسکوپ نخواهد بود.

یکی دیگر از راهنمایی‌کنندگان، Mess With Assen، نیز در Weibo پیشنهاد کرد که دوربین پریسکوپ ممکن است از طریق سری Oppo Reno 10 به سری گوشی‌های اوپو بازگردد و در عین حال اضافه کرد که انتظار می‌رود این گوشی هوشمند در اواسط سال ۲۰۲۳ توسط این شرکت عرضه شود.

بر اساس ترجمه، هر دو راهنمایی‌کننده نشان می‌دهند که دوربین پریسکوپ در نوع “سوپرکاپ” سری اوپو رنو ۱۰، که انتظار می‌رود مدل رده بالاتر اوپو رنو ۱۰ پرو پلاس در خط تولید باشد، استفاده خواهد شد. مشاور همچنین پیشنهاد می کند که گوشی هوشمند Oppo Reno 10 Pro+ ممکن است از زوم اپتیکال ۲ برابر پشتیبانی کند.

با این حال، اوپو هیچ اطلاعات رسمی در مورد اوپو رنو ۱۰ پرو پلاس یا بازگشت سخت افزار دوربین پریسکوپ در هیچ یک از تلفن های هوشمند آینده خود ارائه نکرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا