نرم افزار موبایل

Oura ویژگی اجتماعی جدید “Circles” را برای به اشتراک گذاشتن سفر سلامت شخصی شما راه اندازی می کند

به گزارش اپ خونه، شرکت Oura اعلام کرد در حال راه اندازی یک ویژگی اجتماعی جدید به نام “Circles” است که به کاربران امکان می دهد سفرهای سلامت شخصی خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند.

تجربه انتخاب جدید به کاربران Oura اجازه می‌دهد تا امتیازات روزانه خود را با جامعه خود به اشتراک بگذارند، واکنش‌ها را ارسال کنند و با یکدیگر بررسی کنند.

Circle داده‌های بیومتریک از جمله ضربان قلب، تغییرات ضربان قلب، دما، اکسیژن خون و غیره را کنترل می‌کند.

هر روز، این معیارهای سلامت در سه امتیاز خلاصه می شوند: آمادگی، خواب و فعالیت. با استفاده از Circles، کاربران اکنون این گزینه را دارند که امتیازات خود را با Circles پشتیبانی خود به اشتراک بگذارند.

Oura می‌گوید این به کاربران امکان می‌دهد تا مکالمات معنی‌داری در مورد رفاه خود داشته باشند، در حالی که می‌توانند از افراد موجود در Circles خود پشتیبانی کنند.

در زمان راه‌اندازی، کاربران می‌توانند بخشی از حداکثر ده حلقه باشند و این گزینه را خواهند داشت که امتیازات روزانه را که می‌خواهند به اشتراک بگذارند انتخاب کنند.

هر حلقه می تواند ۱۰ عضو داشته باشد. همچنین گزینه ای برای سفارشی سازی وجود دارد که آیا نمرات خود را روزانه یا هفتگی به اشتراک می گذارید.

کاربران می‌توانند با گروهی از ایموجی‌های سفارشی از پیش تعیین شده، درون برنامه به داده‌های دیگر کاربران واکنش نشان دهند.

به عنوان مثال، می‌توانید با یک ایموجی تاج، یک دوست را برای یک امتیاز خواب عالی تشویق کنید. این ایموجی ها به مدت ۲۴ ساعت نمایش داده می شوند.

انزوا اساساً بر سلامت روانی، جسمی و اجتماعی ما تأثیر می گذارد، به همین دلیل است که جراح عمومی ایالات متحده اخیراً گزارش داد که تنهایی مزمن یک بحران بهداشت عمومی است که خطر زوال شناختی را تا ۵۰ درصد، بیماری های قلبی عروقی را تا ۲۹ درصد و بروز سکته را افزایش می دهد.

تام هیل، مدیرعامل Oura در بیانیه‌ای گفت:

“ماموریت ما در ŌURA همیشه بهبود زندگی اعضای خود با اتخاذ رویکردی دلسوزانه به سلامت بوده است و این ویژگی جدید تنها گام بعدی در ارائه یک تجربه شخصی است که به اعضای ما امکان می دهد نه تنها با بدن خود بلکه با بدن دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنند.”

این ویژگی اجتماعی جدید در کنار الگوریتم جدید مرحله‌بندی خواب Oura راه‌اندازی می‌شود ، که اکنون از نسخه بتا برای کاربران iOS و اندروید منتشر می‌شود.

این شرکت می‌گوید که « الگوریتم جدید در میان دقیق‌ترین الگوریتم‌های مرحله‌بندی خواب موجود در پوشیدنی‌های مصرف‌کننده است».

این الگوریتم ۷۹٪ با پلی سومنوگرافی (PSG) برای طبقه بندی خواب ۴ مرحله ای (خواب بیدار، سبک، عمیق و حرکت سریع چشم (REM)) موافقت کرد و با استفاده از یکی از بزرگترین مجموعه داده های خواب تا به امروز توسعه یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا