اخبار اینترنت

Pixel Pals یک به‌روزرسانی زیبا و هوشمندانه ارائه می‌کند که از ویژگی‌های جدید iOS بهره می‌برد

به گزارش اپ خونه، توسعه دهنده کریستین سلیگ نسخه به روز شده برنامه بازیگوش Pixel Pals خود را راه اندازی کرده است که از ویژگی های جدید iOS مانند Live Activities، جزیره پویا و ویجت های تعاملی در iOS 17 بهره می برد .

مشتری Reddit Apollo ، حیوانات خانگی مجازی کوچک و بامزه ای را قرار می دهد که در جزیره پویا آیفون شما می چرخند – نوار سیاه در بالای صفحه نمایش آیفون شما.

متأسفانه سلیگ در اوایل سال جاری مجبور شد آپولو را تعطیل کند، زیرا تغییر در سیاست‌های API Reddit باعث شد که به عنوان یک تجارت ناپایدار شود.

اما از آن زمان، او در حال کار بر روی نسخه جدید Pixel Pals، نسخه ۲.۰ است که نه تنها یک تجربه کامل از حیوانات خانگی مجازی را ارائه می دهد، بلکه تعدادی امکانات اضافی، از جمله ویجت های تعاملی که به شما امکان می دهند مینی بازی ها را در صفحه اصلی خود بازی کنید، از جمله کاملاً تعاملی PixelQuest، ۲۰۴۸، و Eternal Scroll را دارا است.

ویجت های دیگر یک فیجت اسپینر ارائه می دهند که می توانید صفحه کلید مکانیکی و موارد دیگر را بچرخانید.

این ویجت‌ها اساساً اتلاف وقت کمی هستند – به‌عنوان مثال، به‌جای اینکه بی‌خیال اینستاگرام یا فیس‌بوک را مرور کنید، وقتی حوصله‌تان سر می‌رود، باید روی آن ضربه بزنید.

آنها غیرضروری هستند و هدف خاصی را دنبال نمی کنند، اما این همان چیزی است که آنها را سرگرم می کند. واضح است که توسعه‌دهنده از کاوش در قابلیت‌های کاری که ویجت‌های تعاملی iOS 17 اکنون می‌توانند انجام دهند لذت می‌برد و می‌خواست ببیند تا چه حد می‌تواند محدودیت‌های آن‌ها را پشت سر بگذارد.

به عنوان کاربر نهایی، می توانید همین کار را با تعامل با ویجت ها انجام دهید.

در نسخه اصلی برنامه Pixel Pals، می‌توانید حیوانات خانگی مجازی خود را که به سبک نوستالژیک هنری پیکسل تولید می‌شوند تغذیه کرده و با آنها بازی کنید یا حتی نام آنها را تغییر دهید.

یک سگ و گربه به صورت رایگان با این برنامه ارائه شده است، اما برای باز کردن قفل سایر حیوانات خانگی و ویژگی‌های جدید، باید برای اشتراک Pixel Pals Premium (1.99 دلار در ماه یا ۱۴.۹۹ دلار در سال) هزینه کنید.

با به‌روزرسانی Pixel Pals 2.0، حیوانات خانگی مجازی نیز به نوعی شبکه اجتماعی تبدیل می‌شوند، زیرا کاربران می‌توانند دوستان خود را برای دیدن Pixel Pals در صفحه اصلی iPhone یا iPad خود اضافه کنند و حتی در جنگ شرکت کنند.

به‌علاوه، Pixel Pals می‌تواند از طریق Live Activities (ویجت‌های فعالی که هنگام قفل بودن گوشی شما ظاهر می‌شوند) روی صفحه قفل شما اجرا شود یا در حالت StandBy جدید iOS 17 وقتی تلفن کناری است، به‌عنوان ویجت ظاهر می‌شوند.

همانطور که با دوستان خود درگیر می شوید و عشق آنها را به شما افزایش می دهید، آنها می توانند به “مورف ها” یا فرم های جدید تبدیل شوند. کارهای بیشتری با حیوانات خانگی شما نیز وجود دارد، مانند بردن آنها به کمپینگ یا پیاده روی یا پرورش غذای آنها در مزرعه.

علاوه بر ویجت های بازی، این برنامه شامل یک ویجت عکس استاندارد و ویجت شفاف نیز می شود.

این برنامه همچنان یک بارگیری رایگان با خریدهای درون برنامه ای برای ارتقاء به تجربه کامل در iPhone و iPad است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا