نرم افزار موبایل

Qept یک برنامه یادداشت برداری ساده در iOS است که همه چیز آن در مورد ارسال پیامک به خودتان است

به گزارش اپ خونه، مردم عادت دارند از برنامه های پیام رسان برای ارسال چیزهایی برای خود نیز استفاده کنند.

به طوری که برنامه های چت مانند واتس اپ ، سیگنال و تلگرام دارای ویژگی های داخلی برای نشانک گذاری یا یادداشت برداری هستند.

توسعه دهنده Willem de Beijer با در نظر گرفتن پدیده “DM-to-yourself” اپلیکیشن یادداشت برداری جدیدی برای iOS به نام Qept توسعه داده است.

این توسعه‌دهنده گفت، در حالی که برنامه‌های چت محبوب یک گزینه ارسال پیامک را ارائه می‌دهند، Qept در سازماندهی و ویرایش بخشی از یادداشت‌برداری بهتر است.

او گفت که این برنامه همچنین به شما امکان می دهد لیست کارهایی را که باید انجام دهید سریع تهیه کنید تا بتوانید به راحتی برای مواد غذایی یا کارهای روزانه برنامه ریزی کنید.

درست مانند هر برنامه چت، می‌توانید شروع به تایپ کنید و برای نوشتن یک یادداشت یا فکر، ارسال را فشار دهید. یک علامت تیک مفید در بالای باکس متن وجود دارد، بنابراین می توانید به راحتی یک چک لیست یا یک لیست کار ایجاد کنید.

برای سازماندهی بهتر می توانید یک “موضوع” را به یادداشت اختصاص دهید، اما انجام این کار ضروری نیست.

همه یادداشت‌ها – با موضوع یا بدون آن – در جدول زمانی اصلی نمایش داده می‌شوند. کاربران همچنین می توانند آنها را حتی پس از ارسال یادداشت به جدول زمانی ویرایش کنند.

De Beijer گفت که در یک به روز رسانی در آینده، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا یادداشت ها را از یک موضوع پنهان یا جمع کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند به راحتی یادداشت های بایگانی شده را با یک ضربه نشان دهند.

Qept یک برنامه یادداشت برداری ساده است

Qept یک برنامه یادداشت برداری ساده است

در چند هفته آینده، توسعه‌دهنده به‌روزرسانی‌هایی مانند بهبود ظاهر بصری و ناوبری، فیلتری برای یادداشت‌های بایگانی‌شده، امکان افزودن یادآوری به یادداشت و امکان افزودن نقاطی به عنوان گزینه قالب‌بندی را ارائه خواهد کرد.

De Beijer قصد دارد امسال یک اپلیکیشن مک منتشر کند و ویژگی هایی مانند جستجوی یادداشت، ویرایش های انبوه و پشتیبانی از لینک های غنی را راه اندازی کند.

کاربران می توانند اپلیکیشن را به صورت رایگان دانلود کنند، اما برای افزودن بیش از سه موضوع، باید ۷.۹۹ دلار در ماه بپردازند. توسعه دهنده گفت که قصد دارد ویژگی های حرفه ای بیشتری مانند پشتیبانی از تصویر و فایل را اضافه کند.

از نظر عملکرد، Qept مشابه Stashpad است که سال گذشته ۱.۸ میلیون دلار از الکس سولومون (CTO در PagerDuty)، ویل لارسون (CTO در Calm)، اپراتورهای Postman، Loom و Webflow جمع آوری کرد.

با این حال، Stashpad بیشتر بر روی توسعه دهندگان متمرکز شده است و استفاده رایگان در سراسر دستگاه را به ۵۰ یادداشت محدود می کند.

برای باز کردن قفل همگام‌سازی یادداشت نامحدود و ویژگی‌های حرفه‌ای می‌توانید ماهانه ۱۰ دلار یا سالیانه ۹۶ دلار بپردازید.

Qept گزینه رایگان بهتری برای کاربرانی است که نیازهای اولیه یادداشت برداری دارند و برای انجام کارها بسیار به چک لیست ها متکی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا