اخبار اینترنت

Quora’s Poe اشتراک‌هایی را راه‌اندازی می‌کند تا بتوانید با ربات GPT-4 چت کنید

به گزارش اپ خونه، OpenAI از مدل جدید GPT-4 خود و رقیب Anthropic از رقیب ChatGPT خود، Claude رونمایی کرد .

به موازات آن، Quora اعلام کرد که اپلیکیشن چت باتش Poe اکنون دارای یک سطح پولی است که به شما امکان می‌دهد از ربات‌هایی که توسط این مدل‌ها طراحی شده‌اند سوال بپرسید.

اشتراک‌های Poe به شما ۱۹.۹۹ دلار در ماه یا ۱۹۹.۹۹ دلار در سال باز می‌گرداند و در حال حاضر فقط می‌توانید آن را از iOS یا Mac مجهز به سیلیکون اپل خریداری کنید.

این شرکت در تلاش است تا طرح پولی را برای خرید در وب در دسترس قرار دهد.

Quora اولین بار در دسامبر گذشته Poe را به عنوان نسخه بتای بسته راه اندازی کرد و بعداً آن را در ماه گذشته برای همه کاربران iOS باز کرد .

آدام دآنجلو، مدیر اجرایی Quora در یک موضوع توییتری گفت که کاربران پولی می‌توانند با ربات‌های مجهز به GPT-4 و Claude+ (نسخه ۱.۲) چت کنند.

متأسفانه، طبقه پولی به شما اجازه نمی دهد که با این مدل ها سؤالات نامحدود بپرسید. Poe میزان استفاده را به ۳۰۰ پیام GPT-4 و ۱۰۰۰ پیام کلود ۱.۲ در ماه محدود می کند.

این سرویس گفت که وقتی کاربر به محدودیت ماهانه برسد، در دسترس بودن یا کیفیت ربات ممکن است کاهش یابد.

امروز ما اشتراک‌های Poe را راه‌اندازی می‌کنیم که به کاربران پرداخت‌کننده دسترسی به ربات‌ها را بر اساس دو مدل زبان جدید قدرتمند ارائه می‌دهد: GPT-4 از OpenAI و Claude+

— Adam D’Angelo (@adamdangelo) 14 مارس ۲۰۲۳

در حال حاضر کاربران رایگان نیز می توانند این مدل ها را بدون هیچ هزینه ای هر روز یک سوال تست کرده و بپرسند.

D’Angelo گفت که کاربران می توانند تعامل نامحدودی با سایر ربات ها مانند ChatGPT، Claude، Sage و Dragonfly داشته باشند.

Poe این مدل ها را دارای نقش ها و ویژگی های متفاوت توصیف می کند. در اینجا چیزی است که این شرکت در مورد این ربات ها می گوید:

کلود در بسیاری از کارهای نویسندگی خلاق بهتر عمل می کند، اما به احتمال زیاد از پاسخ دادن به سؤالات خودداری می کند.

Claude+ به طور قابل توجهی بهتر از Claude است، به خصوص در زبان های غیر انگلیسی. در زبان انگلیسی، پاسخ های عمیق تری نسبت به کلود ایجاد می کند.

Sage و ChatGPT تمایل دارند در زبان های دیگر به جز انگلیسی بهتر عمل کنند و در کارهای مربوط به برنامه نویسی بهتر هستند.

Dragonfly معمولاً پاسخ‌های کوتاه‌تری دارد، و می‌تواند آسان‌تر باشد که Dragonfly دستورالعمل‌ها را با مثال‌هایی در ورودی دنبال کند.

GPT-4 پیشرفت بزرگی نسبت به ChatGPT است و قدرتمندترین مدل زبان موجود در جهان امروز است. این به ویژه در نوشتن خلاق، حل مسئله (مانند ریاضی و فیزیک)، و دنبال کردن دستورالعمل قوی است.

شایان ذکر است، مدل‌هایی مانند Sage و Claude از رویدادهای پس از ۲۰۲۱ اطلاعی ندارند و Dragonfly ممکن است از پاسخ دادن به برخی سؤالات خودداری کند.

وقتی مکالمه ای را با یک ربات شروع می کنید، برنامه هشداری را به شما نشان می دهد که می گوید ممکن است جملات نادرستی را بیان کند تا پاسخ ها را به صورت اسمی نگیرید.

اینها برخی از اقدامات حفاظتی در برابر دستکاری ربات ها برای گفتن چیزهای مشکل ساز یا نادرست هستند .

در حال حاضر Quora و Poe مستقیماً به هم متصل نیستند. اما ماه گذشته، این شرکت گفت که اگر محتوای تولید شده توسط Poe با معیارهای مشخصی مطابقت داشته باشد، پاسخ های آن می تواند در پلتفرم پرسش و پاسخ با بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر ماهانه توزیع شود.

همراه با پو، Duolingo همچنین یک اشتراک مجهز به GPT-4 را اعلام کرد که به معلم مبتنی بر هوش مصنوعی امکان یادگیری زبان‌ها را می‌دهد .

مایکروسافت نیز عهد سکوت خود را شکست و تایید کرد که بینگ در تمام مدت از GPT-4 استفاده می‌کرد . به علاوه، چت بینگ اکنون محدودیت روزانه ۱۵۰ پیام را افزایش می دهد.

آکادمی خان گفت که در حال آزمایش یک دستیار هوش مصنوعی است که به معلمان در انجام وظایف اداری به عنوان دستیار آموزشی کمک می کند. از سوی دیگر، دانش آموزان می توانند از آن برای کمک گرفتن از ریاضی و پیشنهاد ایده برای داستان استفاده کنند.

با توجه به اینکه OpenAI و Anthropic به تازگی در مورد ربات‌های جدید اطلاعیه‌هایی ارائه کرده‌اند، برنامه‌های مصرف‌کننده بیشتری خواهیم داشت که از این فناوری استفاده می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا