نرم افزار موبایل

Reddit جاسازی پیوندها را بهبود می بخشد و عملکردهای اشتراک گذاری بیشتری را در iOS و Android اضافه می کند

به گزارش اپ خونه، Reddit در حال معرفی یک سری به‌روزرسانی است تا کاربران را برای به اشتراک گذاشتن محتوا از پلتفرم خود آسان‌تر کند و اذعان دارد که قبلاً این کار آسان نبود.

به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Reddit برای iOS و Android، در حال بهبود جاسازی پیوند برای برنامه‌های پیام‌رسان و افزودن عملکردهای اشتراک‌گذاری بیشتر است.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت :

«پیش از این، وقتی شخصی با یک پست، گفتگو یا میم در Reddit مواجه می‌شد که بسیار باورنکردنی و غیرممکن بود که به اشتراک بگذارد ، ما ارسال آن را برای دیگران آسان نمی‌کردیم .

اگر صادق باشیم، ویژگی‌ها قدیمی بودند، و چندین مرحله برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی از Reddit طول کشید. اما این در حال تغییر است – مطابق با کار ما برای آسان‌تر کردن استفاده از Reddit، ردیتورها اکنون می‌توانند به سرعت و به راحتی محتوای Reddit مورد علاقه خود را در سایر پلتفرم‌های اجتماعی بدون به خطر انداختن هویت Reddit خود به اشتراک بگذارند.»

اکنون، وقتی پیوند Reddit را از طریق یک برنامه پیام‌رسان به اشتراک می‌گذارید، پیش‌نمایش پیوند شامل پیش‌نمایش تصویری از محتوا، نام subreddit، مجموع آراء موافق و تعداد نظرات می‌شود.

در گذشته، گیرنده باید روی پیوند کلیک می کرد تا ببیند چه خبر است. اکنون، یک پیش‌نمایش درست در پنجره چت در برنامه‌هایی مانند iMessage و WhatsApp دریافت خواهید کرد.

این به‌روزرسانی همچنین شامل امکان اشتراک‌گذاری مستقیم محتوا از Reddit به استوری‌های اینستاگرام بدون نیاز به اولین اسکرین‌شات یا دانلود محتوا است.

اگرچه کاربران Reddit عادت دارند وقتی می‌خواهند چیزی را در یک پلتفرم دیگر به اشتراک بگذارند، از پست‌ها اسکرین‌شات بگیرند، اما Reddit اکنون از آن‌ها دعوت می‌کند تا پیوند را از طریق برگه اشتراک‌گذاری که ظاهر می‌شود و کانال‌های اجتماعی پرکاربردشان را به کاربران نشان می‌دهد به اشتراک بگذارند.

Reddit جعبه ابزار جدیدی را معرفی می‌کند که جاسازی پست‌های Reddit را در مقالات یا پلتفرم‌های CMS مانند وردپرس برای ناشران آسان‌تر می‌کند.

این شرکت می‌گوید جعبه ابزار جدید شامل ویژگی‌هایی است که ارتفاع قابل پیش‌بینی یک پست یا نظر را مشخص می‌کند، جامعه‌ای که محتوا از آن است را به‌طور برجسته‌تر نشان می‌دهد و مجموع رای‌ها و نظرات را نمایش می‌دهد.

این به‌روزرسانی، Reddit را با سایر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام، که مدت‌هاست این قابلیت را دارند، مطابقت می‌دهد.

این به‌روزرسانی چند روز پس از آن منتشر شد که Reddit اعلام کرد که در حال آزمایش کانال‌های چت مشابه Discord با subreddit‌های منتخب است.

با این حرکت، شبکه اجتماعی در تلاش است تا مجراهای بیشتری را برای تعامل اعضای جامعه با یکدیگر جدا از سیستم نظردهی ناهمزمان معمول، فراهم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا