اخبار اینترنت

Reddit در حال آزمایش علامت تأیید خود و ویژگی‌های جدید دسترسی است

به گزارش اپ خونه، پس از انتشار یک طرح پولی جدید توسط توییتر (در حال حاضر X) که تأیید را ارائه می دهد ، سایر شرکت های رسانه های اجتماعی مانند متا ، لینکدین و تامبلر سعی کرده اند نشان های خود را پیاده سازی کنند.

Reddit اکنون با آزمایش یک علامت “رسمی” جدید به این گروه می‌پیوندد.

این شرکت گفت که این علامت ها را با مجموعه کوچکی از پروفایل ها به عنوان اثبات اصالت آزمایش می کند. علامت مانند یک استعداد در کنار نام کاربری ظاهر می شود.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «این در حال حاضر فقط برای تعداد خیلی کوچک (دو رقمی) از نمایه‌های متعلق به سازمان‌هایی که قبلاً با آنها روابط موجود داریم و علاقه‌مند به تعامل با Redditor و جوامع در پلتفرم ما هستند، در دسترس است.»

Reddit در حال آزمایش یک نشان رسمی است

Reddit تصریح کرد که علامت رسمی در حال حاضر فقط در برنامه های iOS و Android آن قابل مشاهده است.

این شبکه اجتماعی مشخص نکرده است که آیا هنگام باز شدن برای سایر سازمان‌ها یا کاربران، فرآیند درخواست یا هزینه‌ای برای تأیید وجود خواهد داشت یا خیر.

این شرکت همچنین در حال ایجاد تغییراتی در اعلان‌های خودرو است. از این پس، Reddit ربات ناظر را روی یک نظر یا یک پاسخ اجرا می‌کند تا بررسی کند که آیا از قوانین Reddit پیروی می‌کند یا خیر، و فقط در صورت حذف نشدن پست، یک اعلان برای کاربران ارسال می‌کند.

این امر از سردرگمی ناشی از اعلان‌های ارواح جلوگیری می‌کند، جایی که کاربران با کلیک یا ضربه زدن روی آنها متوجه می‌شوند که پست دیگر وجود ندارد.

در یک پست جداگانه، Reddit همچنین نقشه راه خود را برای ارائه ویژگی های دسترسی در برنامه های خود ترسیم کرد.

این شرکت گفت که بخش‌هایی از این سرویس، مانند منوی ناوبری سمت چپ، کشوی نمایه، نوار تب پایین (که شامل دکمه‌هایی برای ایجاد پست، چت و صندوق ورودی است) صفحه انجمن، صفحه جزئیات پست و فیدهای صفحه اصلی و محبوب سازگار خواهند بود.

این اقدام این شرکت برای جلب رضایت جامعه ای است که به شدت به تغییرات API Reddit در ماه گذشته اعتراض کردند ، که باعث شد بسیاری از برنامه ها با ویژگی های دسترسی خوب تعطیل شوند .

این شرکت برنامه‌های مبتنی بر دسترسی را تا زمانی که اهداف تجاری نداشته باشند، از پرداخت برای API خود معاف کرد. با این حال، ناظران در آن زمان از عملکرد آن برنامه‌ها راضی نبودند .

ناظران r/Blind در جامعه پست کردند که به‌روزرسانی‌های اخیر برنامه Reddit وضعیت را برای صفحه‌خوان‌ها بدتر کرده است. علاوه بر این، پس از اعلام یک گروه بازخورد دسترسی ، شرکت با ناظرانی که فرم را پر کردند تماس نگرفت.

با آخرین اعلامیه، یکی از مدیران Reddit گفت که این شرکت از هفته آینده شروع به برقراری ارتباط با مردم خواهد کرد . u/MostlyBlindGamer، ناظم r/Blind، شکایت کرد که این شرکت یک ماه است که جلسه بازخوردی برگزار نکرده و «سیگنال‌های مختلط» ارسال می‌کند.

با توجه به تغییرات گسترده در این پلتفرم در چند ماه گذشته، کاربران همچنان به هر شکل ممکن به آنها اعتراض می کنند.

هفته گذشته، جامعه به r/Place رفت، رویدادی که در آن مردم به طور مشترک روی یک تخته سفید دیجیتال عظیم در Reddit نقاشی می‌کنند تا به این تغییرات اعتراض کنند .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا