تکنولوژی

Ring دوربین Peephole Cam را با قیمت ۱۲۹ دلار بازمی گرداند

به گزارش اپ خونه ،در سال ۲۰۱۹، Ring دوربین چشمی را راه‌اندازی کرد، دوربینی که روی سوراخ‌های درب موجود قرار می‌گیرد تا اتفاقات خارج از منزل، راهروهای ساختمان‌های آپارتمانی و غیره را ضبط کند.

Peephole Cam با قیمت ۱۹۹ دلار موفق نشد و باعث شد Ring آن را در سال ۲۰۲۱ متوقف کند.

اما اکنون، Ring دوباره به آن کمک می کند – دوربین چشمی در CES 2023 بازگشت . در حالی که همان مدل، اکنون از ۱۲۹ دلار شروع می‌شود و با نرم‌افزاری عرضه می‌شود که قابلیت‌های آن را با بقیه سبد محصولات Ring هماهنگ می‌کند.

مدیر ارشد فناوری Ring جاش راث در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت:

“پس از حذف دوربین چشمی از موجودی ما، از تعدادی از مشتریان شنیدیم که هنوز به این دستگاه علاقه مند بودند و می خواستند درب جلوی خود را با زنگ درب حلقه ای محکم کنند، اما نتوانستند یکی از زنگ های موجود در رینگ را نصب کنند. ما خوشحالیم که می‌توانیم دوربین Ring Peephole را با قیمتی پایین‌تر از قبل برای خدمات بهتر به مشتریان خود ارائه دهیم.”

دوربین چشمی حلقه ای

دوربین Peephole – که Ring اصرار دارد می‌تواند بدون تغییرات دائمی در درب نصب شود – قابلیت تشخیص حرکت، دکمه زنگ در، ویدیوی ۱۰۸۰p، مکالمه دو طرفه، پخش ویدیوی بی‌درنگ و مناطق حریم خصوصی ارائه می‌کند.

ویژگی منحصر به فرد Peephole Cam یک سنسور ضربه قابل تنظیم برای تشخیص زمانی است که یک در “از نظر فیزیکی با آن تعامل دارد”. هنگامی که دوربین چشمی ارتعاشات را حس می کند، هشدار می دهد که کسی در را می زند و شروع به ضبط می کند.

به طور قابل پیش بینی، Peephole Cam با الکسا کار می کند و به صاحبان این امکان را می دهد که در صورت تشخیص ضربه، حرکت یا زنگ در، اعلان ها یا جلوه های صوتی را برای دستگاه های دارای الکسا ارسال کنند.

ضربه یا حرکت تشخیص‌دهی شده با دوربین چشمی نیز می‌تواند برای فعال کردن روال‌های خانه هوشمند، به عنوان مثال روشن کردن چراغ‌های متصل و بستن پرده‌های پنجره‌ای موتوری تنظیم شود.

دوربین چشمی حلقه ای
هنگامی که در مورد ویژگی‌های حریم خصوصی دوربین چشمی سؤال شد، راث خاطرنشان کرد که زنگ در دارای اسلایدهای پوششی داخلی است تا از نگاه کردن رهگذر به سوراخ چشمی جلوگیری کند و یک کلید برای ضبط صدا دارد.

اما این احتمالاً ترس طرفداران مصرف‌کننده را که استدلال می‌کردند دستگاه‌های این شرکت یک تهدید امنیتی هستند، کاهش نخواهد داد.

 Ring سابقه به اشتراک گذاری فیلم با دولت بدون اجازه کاربران ، همکاری نزدیک با ادارات پلیس در سراسر ایالات متحده و به طور کلی تمایلی به افشای ارتباطات خود با مجری قانون دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا