هوش مصنوعی

Robinhood پلوتون را می گیرد تا ابزارهای هوش مصنوعی را به برنامه سرمایه گذاری خود اضافه کند

به گزارش اپ خونه، اپلیکیشن سرمایه گذاری Robinhood با خرید پلتفرم تحقیقاتی مبتنی بر هوش مصنوعی Pluto Capital, Inc، ویژگی های هوش مصنوعی بیشتری را برای سرمایه گذاران اضافه می کند.

شرکت Pluto Capital می گوید که پلوتون به Robinhood اجازه می دهد تا ابزارهایی را برای شناسایی سریع تر روندها و فرصت های سرمایه گذاری اضافه کند. کاربران با استراتژی های سرمایه گذاری خود و ارائه بهینه سازی نمونه کارها در زمان واقعی فعال اند.

بنیانگذار پلوتون، جاکوب سانسبری، با بسته شدن این قرارداد به Robinhood می پیوندد، اما شرایط آن فاش نشده است.

در Robinhood، سانسبری وظیفه تسریع پذیرش فناوری‌های هوش مصنوعی توسط اپلیکیشن تجاری را بر عهده خواهد داشت.

این شامل استفاده از قابلیت‌های تجزیه و تحلیل داده‌های Pluto برای پردازش و تفسیر داده‌های بازار با استفاده از LLM (مدل‌های زبان بزرگ) است که به داده‌های مالی جهانی و داده‌های شخصی کاربران دسترسی بلادرنگ دارند.

Robinhood معتقد است که این به سرمایه گذارانش کمک می کند تا فرصت های جدید را سریعتر پیدا کنند.

علاوه بر این، پلوتون به Robinhood کمک می کند تا با تجزیه و تحلیل مواردی مانند تحمل ریسک، اهداف سرمایه گذاری و رفتار تاریخی برای توصیه های شخصی تر، استراتژی های سرمایه گذاری خود را برای هر کاربر شخصی سازی کند.

Robinhood ادعا می‌کند که سرمایه‌گذاران به لطف ادغام‌های Pluto ، به‌روزرسانی‌ها و بینش‌های هم‌زمان را به دست می‌آورند و به آنها کمک می‌کند تا سریع‌تر تصمیم‌گیری آگاهانه بگیرند و سبدهای خود را برای نتایج بهتر بهینه کنند.

بر اساس گزارش ها، Pluto که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، ۴ میلیون دلار از چندین دور سرمایه گذاری اولیه جمع آوری کرد و ارزش شرکت را ۱۲ میلیون دلار (پیش پول) کرد.

این استارت‌آپ توسط سرمایه‌گذارانی از جمله at.inc/ ، Switch Ventures، Caffeinated Capital و Maxime Seguineau حمایت شد .

مایانک آگاروال، معاون مهندسی، در بیانیه ای که توسط Robinhoodبه اشتراک گذاشته شد، گفت:

«ما از استقبال از پلوتون و جیکوب سانسبری در Robinhood بسیار هیجان زده هستیم. آنها یک پلت فرم چشمگیر ساخته اند که در صنعت خدمات مالی بسیار مورد توجه است. مهمتر از همه، تخصص آنها در هوش مصنوعی همراه با اشتیاق همسو با ماموریت برای دموکراتیک کردن امور مالی، مکمل تلاش تیم ما برای ارائه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی به مشتریانمان است.»

سانسبری گفت: “Robinhood مقصد ایده آلی برای ساخت محصولاتی است که دسترسی به خدمات مالی مانند مدیریت ثروت و برنامه ریزی مالی را از طریق پیشرفته ترین هوش مصنوعی دموکراتیزه می کند. من مشتاقانه منتظر نوآوری در شرکتی هستم که الهام بخش من و بسیاری دیگر بوده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا