استارتاپ

Sepura Home مبلغ ۳.۷ میلیون دلار جمع آوری می کند تا سینک آشپزخانه شما را به یک کمپوستر تبدیل کند

به گزارش اپ خونه، در اینجا یک فناوری هوشمندانه جدید در آشپزخانه آورده شده است.

شرکت Sepura در ویکتوریا، بریتیش کلمبیا اخیراً لوازم خانگی خود را معرفی کرده است که در زیر یک سینک به جای زباله‌دان قرار می‌گیرد.

یک دکمه بلوتوث گنجانده شده است که می تواند در هر نقطه نزدیک سینک گیر کند. خود سیستم در زیر سینک قرار می گیرد و طوری طراحی شده است که مستقیماً به زهکشی متصل شود.

هنگامی که مواد غذایی به اندازه کافی در زیر فاضلاب جمع شد، روی دکمه ضربه بزنید تا فرآیندی آغاز شود که به طور موثر مواد زائد را وارد دستگاه می کند.

در یک ویدیوی مقدماتی ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ویکتور نیکولوف به این نکته اشاره می کند که این سیستم بر خلاف روش های دفع زباله سنتی، عملاً ضایعات غذا را آسیاب نمی کند.

«ما متوجه شدیم که بهتر است همه چیز را [دست نخورده] حفظ کنیم. ما دریافتیم که برای سیاره ما بهتر است از له کردن اشیا در زهکشی خود اجتناب شود.»

این سیستم همچنین دارای یک محافظ برای جلوگیری از ورود آب به مخزن است که به آن اجازه می دهد ابتدا از لوله خارج شود. همچنین اگر چیزی شبیه ظروف را که نمی خواهید در سطل کمپوست تشخیص دهد متوقف می شود.

امروز، این شرکت از بسته شدن دور بذر ۳.۷ میلیون دلاری که برای تسریع تولید و تحویل محصول خود طراحی شده بود، خبر داد که با شروع حمل و نقل در ماه جولای، قیمت آن ۷۰۰ دلار خواهد بود. دور به طور مناسب توسط سازنده سینک بلانکو رهبری شد.

Sepura گامی مهم به جلو در زندگی پایدار است. نیکولوف در بیانیه‌ای می‌گوید:

« با فناوری پیشرفته و طراحی کاربرپسند خود، Sepura یک راه ساده و مؤثر برای به حداقل رساندن ضایعات و ترویج یک محیط پاک‌تر و سالم‌تر ارائه می‌دهد.

ما هیجان‌زده هستیم که راه‌حل پایداری را که به دنبال آن هستند به مصرف‌کنندگان ارائه دهیم و برای بهبود نحوه تأثیر ضایعات مواد غذایی بر محیط‌زیست کار کنیم.»

این شرکت ادعا می کند که سیستم آن می تواند به طور موثر ۹۹.۹٪ از زباله های جامد را که از زهکشی خارج می شوند جدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا