نرم افزار موبایل

Snapchat+ از زمان راه اندازی در یک سال پیش به ۴ میلیون مشترک پولی رسیده است

به گزارش اپ خونه، اسنپ ​​چت اعلام کرد که سرویس اشتراک +Snapchat آن در اولین سال از راه اندازی به ۴ میلیون مشترک پولی رسیده است.

این شرکت همچنین دو ویژگی آتی را که مشترکین در آینده نزدیک به آنها دسترسی خواهند داشت، فاش کرد.

اولین ویژگی «پیام‌های چت بیانی» نام دارد و به کاربران امکان می‌دهد پیام‌هایی را در اندازه‌های فونت بزرگ‌تر ارسال کنند.

دومین ویژگی جدید آینده “Custom Chat Colors” نام دارد و به کاربران اجازه می دهد رنگی را که نام آنها در چت ها ظاهر می شود انتخاب کنند.

اسنپ ​​چت در حال حاضر نام شما را به صورت پیش‌فرض قرمز رنگ در چت‌ها نشان می‌دهد، اما مشترکین به زودی می‌توانند رنگ خاصی را که می‌خواهند نامشان در آن نمایش داده شود، انتخاب کنند.

آخرین نقطه عطف اسنپ چت زمانی رخ می دهد که این شرکت در ماه آوریل فاش کرد که سرویس اشتراک آن به ۳ میلیون کاربر پولی رسیده است.

پس از راه اندازی در ژوئن ۲۰۲۲، Snapchat+ در آگوست گذشته به مرز ۱ میلیون مشترک و در فوریه به مرز ۲ میلیون مشترک رسید .

اگرچه سرویس اشتراک رشد ثابتی را نشان می‌دهد، اما آخرین عدد هنوز تنها بخش کوچکی از ۳۷۵ میلیون کاربر فعال روزانه این برنامه را نشان می‌دهد.

Snapchat+ از زمان راه‌اندازی خود چندین ویژگی قابل توجه از جمله یک ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی به نام My AI (هوش مصنوعی من) را راه‌اندازی کرده است.

اگرچه این ویژگی در ابتدا فقط برای مشترکین در دسترس بود، این شرکت بعداً چت بات را برای همه کاربران رایگان کرد.

با این حال، اسنپ چت امتیازات انحصاری My AI را برای مشترکین اعلام کرد، از جمله یک ویژگی جدید هوش مصنوعی مولد که به مشترکین Snapchat+ اجازه می‌دهد اسنپ‌هایی را از آنچه که می‌خواهند بفرستند تا از چت ربات درون برنامه‌ای یک اسنپ مولد دریافت کنند.

Snapchat+به اندازه ۳.۹۹ دلار در ماه هزینه دارد و به مشترکین امکان دسترسی به ویژگی های آزمایشی و پیش از انتشار، به همراه تم های برنامه سفارشی، نمادهای منحصر به فرد برنامه، امکان پین کردن BFF شماره ۱ و موارد دیگر را می دهد.

خدمات اشتراک در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، استرالیا، نیوزلند، عربستان سعودی و امارات متحده عربی در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا