اخبار اینترنت

Snapchat در حال گسترش بیشتر به سمت هوش مصنوعی مولد با “Dreams” است

به گزارش اپ خونه، اسنپ ​​چت در حال آماده شدن برای گسترش بیشتر به ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد است، پس از اینکه قبلاً چت ربات My AI مجهز به هوش مصنوعی را راه‌اندازی کرد، که اکنون می‌تواند با یک Snap Back پاسخ دهد.

با ویژگی مولد هوش مصنوعی آینده این شرکت به نام «Dreams»، اسنپ دوباره تصاویر هوش مصنوعی را آزمایش خواهد کرد – اما به زودی، این تصاویر ممکن است شما و دوستانتان را در پس‌زمینه‌های تخیلی قرار دهند.

طبق یافته‌های استیو موزر، محقق و توسعه‌دهنده برنامه، این شرکت در حال توسعه ویژگی‌هایی است که به کاربران اسنپ چت اجازه می‌دهد عکس‌های سلفی بگیرند یا آپلود کنند که به برنامه اجازه می‌دهد تصاویر جدیدی از شما در سناریوهایی که شما تصور می‌کنید تولید کند .

به نظر می رسد شبیه به آنچه که سایر برنامه های عکس هوش مصنوعی در اپ استور در حال حاضر ارائه می دهند، باشد.

یکی از این برنامه ها – اپلیکیشنی به نام Remini – ماه گذشته در فضای مجازی منتشر شد، زیرا کاربران TikTok متوجه شدند که می توانند سلفی های خود را برای دریافت عکس های حرفه ای برای لینکدین بدون پرداخت هزینه برای عکاسی حرفه ای آپلود کنند.

با این حال، اسنپ چت به احتمال زیاد علاقه ای به هد شات های خسته کننده ندارد.

در عوض، تحقیقات موزر نشان می دهد که Dreams را راهی برای استفاده از سلفی های تولید شده توسط هوش مصنوعی برای قرار دادن تصاویر شما در “مکان ها و سناریوهای خارق العاده” تصور می کند.

مانند سایر اپلیکیشن‌های سلفی هوش مصنوعی، اسنپ چت برای کار کردن به سلفی‌های واضح نیاز دارد – نه آن‌هایی که ویژگی‌های شما مانع شده است یا افراد دیگری در آن‌ها حضور دارند.

این برنامه به کاربران آموزش می دهد، داشتن زوایای مختلف، بیان و شرایط نوری نیز منجر به عکس های هوش مصنوعی بهتری می شود.

موزر کشف کرد، علاوه بر قرار دادن خود در این “Dreams” هوش مصنوعی، این شرکت در حال توسعه Dreams with Friends است – قابلیتی که در آن کاربران به دوستان خود اجازه می دهند تا این تصاویر “Dreams” هوش مصنوعی را با دو مورد شامل دو تصویر تولید کنند.

ارجاع به خرید بسته‌های رویایی موجود در برنامه اسنپ چت نیز نشان می‌دهد که ممکن است در برخی مواقع این ویژگی قابل کسب درآمد باشد.

Dreams اولین بار در اوایل بهار امسال مشاهده شد ، زمانی که مهندس معکوس الساندرو پالوزی فاش کرد که این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا شبیه خود را در قلمروهایی قرار دهند که توسط هوش مصنوعی تولید می شود.

او متوجه شد که این ویژگی جدید در اپلیکیشن اسنپ چت، درست در بین دوربین رول و استوری، جایگاه برجسته ای دارد.

تحولات جدید پیرامون Dreams with Friends و Dream Packs نشان می دهد که اسنپ چت اکنون با این ویژگی پیش می رود.

اسنپ ​​چت از اظهار نظر در مورد برنامه های خود برای Dreams خودداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا