نرم افزار موبایل

Snapchat+ ویژگی‌های سفارشی‌سازی جدید و گزینه هدیه دادن اشتراک را اضافه می‌کند

به گزارش اپ خونه، اسنپ چت در حال معرفی سه ویژگی جدید برای سرویس اشتراک پولی خود، +Snapchat است که هزینه آن ۳.۹۹ دلار در ماه است.

مشترکین اکنون می توانند با سفارشی کردن دکمه ضبط دوربین، نمادهای برنامه و موارد دیگر، ظاهر و احساس برنامه را شخصی تر کنند. کاربران می توانند دکمه ضبط دوربین را به رنگ یا شکل خاصی مانند قلب یا توپ فوتبال تغییر دهند.

مشترکین اکنون همچنین می توانند با ویژگی جدید “Chat Wallpapers” یک پس زمینه سفارشی به چت های خود اضافه کنند.

والپیپرهای چت برای اولین بار توسط واتس اپ متا محبوب شدند، که مدتی است این ویژگی را دارد. مشترکین +Snapchat اکنون می‌توانند والپیپرهای چت خود را به پس‌زمینه‌های استاندارد موجود در برنامه یا به تصویری از رول دوربین خود تغییر دهند.

Snapchat customer colors

در آخر، مشترکین اکنون می‌توانند اشتراک Snapchat+ را برای تعطیلات با ویژگی جدید «Gifting» برای دوستان خود ارسال کنند.

راه اندازی این ویژگی تعجب آور نیست، زیرا اسنپ چت در ماه اکتبر اعلام کرد که این ویژگی در ماه جاری عرضه خواهد شد. با Gifting، می‌توانید اشتراک ۱۲ ماهه Snapchat+ را با قیمت ۳۹.۹۹ دلار برای یک دوست ارسال کنید.

کاهش ویژگی قبلی Snapchat+ شبکه اجتماعی در ماه اکتبر به کاربران این امکان را داد که داستان‌های Snapchat خود را به جای ۲۴ ساعت در فواصل زمانی مختلف منقضی کنند.

با به روز رسانی، مشترکین Snapchat+ این توانایی را به دست آوردند که Snaps را در استوری خود تنظیم کنند تا پس از یک ساعت، شش ساعت، ۱۲ ساعت، ۲۴ ساعت، دو روز، سه روز یا یک هفته منقضی شود. همچنین به مشترکین این امکان را می دهد که از صداهای اعلان سفارشی مختلف برای زمانی که دوست آنها را می گیرد استفاده کنند.

اسنپ چت اشتراک پولی خود را در ماه ژوئن با ویژگی های انحصاری، آزمایشی و پیش از انتشار معرفی کرد.

Snapchat+ این قابلیت را باز می کند که ببینید چه کسی داستان شما را دوباره تماشا کرده است، همراه با یک نشان ویژه و امکان پین کردن دوست به عنوان دوست شماره ۱ شما.

در میان چیزهای دیگر، اشتراک همچنین شامل امکان مشاهده “جهت کلی سفر برای جایی که دوستان اخیراً نقل مکان کرده اند” است. طبق برآوردها، در اولین ماه پس از راه‌اندازی، Snapchat+ به این اپلیکیشن کمک کرد تا درآمدی بیش از ۵ میلیون دلار کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا