فناوری اطلاعات

Spotify به زودی در ایالات متحده هزینه بیشتری خواهد داشت – این ۴ جایگزین ارزان تر را بررسی کنید

به گزارش اپ خونه، Spotify یک بار دیگر ساختار قیمت گذاری خود را در بازار ایالات متحده تعدیل کرده است. از ماه آینده، مشترکین سطوح Premium، Duo و Family Spotify شاهد افزایش قیمت خواهند بود.

Spotify اعلام کرده است که طی ماه آینده به کاربران آمریکایی درباره این تنظیمات ایمیل خواهد زد. اگر از این تغییرات و در نظر گرفتن گزینه های دیگر ناراضی هستید، ما لیستی از چهار جایگزین Spotify و مزایا و معایب آنها را گردآوری کرده ایم.

در این جا جایگزین های ارزان تر SPOTIFY آمده است:

۱. Apple Music

Apple Music ارزان تر از Spotify است و دو مزیت عمده دارد. در مرحله اول، پخش صوتی بدون ضرر را برای دستگاه های اپل و اندروید ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد با بهترین کیفیت ممکن استریم کنند.

این ویژگی به تنهایی باعث می شود که Apple Music جایگزین بهتری برای علاقه مندان به صدا باشد.

apple music 1apple music 2

در حالی که Spotify قصد دارد به زودی استریم Hi-Fi خود را معرفی کند، Apple Music در حال حاضر این ویژگی را با قیمت پایین‌تری ارائه می‌کند و یک برد واضح برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند.

دومین مزیت اصلی ادغام بومی آن با دستگاه های اپل است. Apple Music از قبل روی دستگاه‌های اپل نصب شده است و یکپارچه‌سازی  و پشتیبانی عالی را ارائه می‌دهد.

با این حال، صادقانه بگوییم Spotify هنوز رابط کاربری و لیست های پخش بهتری دارد. با این حال، آیا این برای توجیه پرداخت بیشتر برای Spotify بدون ویژگی بدون ضرر کافی است؟

Apple Music ، قیمت آن : ۱۰.۹۹ دلار در ماه (اشتراک انفرادی)، ۱۶.۹۹ دلار در ماه (خانوادگی).

۲. YouTube Music

YouTube Music یک رابط کاربری روان و مدرن ارائه می دهد که به همین دلیل می توان آن را به Spotify ترجیح داد. پیمایش آن آسان است و دارای برخی از بهترین لیست های پخش در هر پلتفرم استریم است که آن را برای کشف موسیقی عالی می کند.

yt music

یکی دیگر از مزیت های اصلی YouTube Music این است که شما آن را به صورت رایگان با YouTube Premium دریافت می کنید که ارزش زیادی به آن اضافه می کند.

ویدیوهای YouTube بدون آگهی، همراه با موسیقی با کیفیت بالا و میکس‌های شخصی‌شده، یک پیروزی برای مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کند.

با این حال، یکی از مزیت های مهم Spotify نسبت به YouTube Music، برنامه اختصاصی دسکتاپ آن است. YouTube Music برای استفاده در مرورگر وب محدود شده است.

YouTube Music، قیمت آن: ۱۰.۹۹ دلار در ماه (مستقل)، ۱۳.۹۹ دلار در ماه (همراه با YouTube Premium).

۳. Amazon Music

Amazon Music نیز یک نسخه رایگان دارد که به شما امکان می‌دهد موسیقی را اما با تبلیغات پخش کنید. این یک معامله عادلانه برای کسانی است که نمی خواهند پول بپردازند.

amazon music

دقیقاً بر اساس تجربه شخصی ، Amazon Music کیفیت صدای بسیار بهتری در مقایسه با Spotify دارد. وقتی Amazon Music را برای اولین بار استریم کنید، در می یابید که در مقایسه با Spotify Premium بسیار کاملتر به نظر می رسد.

یکی دیگر از دلایل بزرگ انتخاب Amazon Music، ادغام فوق العاده آن با دستگاه های الکسا است.

با این حال، رابط کاربری اپلیکیشن Amazon Music بهترین نیست و کمی زمان می برد تا به آن عادت کنید. علاوه بر این، ویژگی هایی مانند Lyrics به اندازه Spotify قوی نیستند.

Amazon Music، قیمت آن: ۱۰.۹۹ دلار در ماه (مستقل)، ۱۹.۹۹ دلار در ماه (با Amazon Prime)

۴. Tidal

Tidal با گزینه‌های استریم بدون اتلاف، High Res FLAC و Dolby Atmos نامی برای خود ایجاد کرده است که آن را به یک پلتفرم ایده‌آل برای علاقه‌مندان به صدا تبدیل کرده است که به دنبال بهترین کیفیت صدا هستند.

tidal app

با این حال، Tidal بر خلاف Spotify که طیف گسترده‌ای از محتوا را تبلیغ می‌کند، بیشتر بر روی موسیقی و کمتر بر محتوای دیگر مانند پادکست‌ها و کانال‌ها تمرکز می‌کند.

این تمرکز می تواند هم یک نقطه ضعف و هم یک مزیت باشد. کسی که تمرکز اصلی اش گوش دادن به موسیقی است، از تاکید Tidal قدردانی می کند، در حالی که یک کاربر معمولی ممکن است پیشنهادات متنوع Spotify را ترجیح دهد.

Tidal همچنین فاقد ویژگی‌های اجتماعی است که Spotify ارائه می‌کند و اشتراک‌گذاری آهنگ‌ها را کمی دشوار می‌کند.

با این حال، اگر پخش با کیفیت بالا اولویت شما است و عدم وجود ویژگی های اجتماعی مشکلی ایجاد نمی کند، Tidal جایگزین عالی و ارزان تری برای Spotify است.

Tidal ، قیمت  آن: ۱۰.۹۹ دلار در ماه (انفرادی)، ۱۶.۹۹ دلار در ماه (خانوادگی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا