نرم افزار موبایل

Spotify در حال آماده‌سازی یک سرویس Superpremium با ۱۹.۹۹ دلار در ماه با لیست‌های پخش هوش مصنوعی و موارد دیگر است

به گزارش اپ خونه، به نظر می رسد که شایعه پیشنهادی Spotify برای «Superpremium» در حال آماده شدن برای عرضه است.

با توجه به منابع کشف شده در کد برنامه Spotify توسط کریس مسینا ، سرویس Superpremium اکنون دارای یک لوگوی پر زرق و برق و لیست طولانی تری از ویژگی های فراتر از صدای ۲۴ بیتی بدون اتلاف است .

در واقع، به نظر می‌رسد مجموعه ویژگی‌های گسترده‌تر شامل ابزارهای تولید فهرست پخش هوش مصنوعی ، ابزارهای میکس پیشرفته، ساعت‌های بیشتر گوش دادن به کتاب صوتی و یک پیشنهاد شخصی به نام «کپسول صدای شما» باشد.

مسینا همچنین گفت توسعه لیست‌های پخش هوش مصنوعی Spotify به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از دستورات، لیست‌های پخش منحصر به فردی ایجاد کنند.

Spotify در آن زمان از تایید توسعه خودداری کرد و اشاره کرد که در مورد ویژگی های جدید احتمالی اظهار نظر نمی کند.

با این حال، ارجاعات به نام تجاری Superpremium در کد پیدا شده است.

چند هفته پیش، Hypixely کاربر Reddit اشاره کرد که سطح جدید و گران‌تر با استناد به اسکرین‌شات‌هایی از کد Spotify ، قیمتی معادل ۱۹.۹۹ دلار در ماه دارد و شامل لیست‌های پخش هوش مصنوعی و lossless audio است.

دنیل اک، مدیرعامل Spotify در پاسخ به سوالی درباره تاخیر در درآمد سه ماهه دوم Spotify گفت:

«البته چیزی که می‌گویم این است که Hi-Fi چیزی است که ما فکر می‌کنیم ارزش دارد، اما چیزی است که احتمالاً برای علاقه‌مندان بیشتر در بازار استریم و استریمینگ ارزش دارد. بدیهی است که ما علاقه مندیم که چگونه می توانیم از آن به عنوان یک ابزار برای افزایش ارزش خود در آینده استفاده کنیم، اما در حال حاضر چیزی برای اعلام نداریم.»

به نظر می رسد که او می تواند استفاده از HiFi را به عنوان یکی از راه های افزایش قیمت ها در آینده پیشنهاد کند، اما این سرویس برای دستیابی به مخاطبان وسیع تری تغییر یافته است.

علاوه بر یافته‌های صوتی بدون افت و سایر یافته‌ها، Redditor خاطرنشان کرده بود که کاربران Superpremium می‌توانند کتابخانه خود را بر اساس حالت، فعالیت یا ژانر فیلتر کنند، که مسینا نیز تأیید می‌کند و اضافه می‌کند که گزینه‌هایی مانند vibe و beats در دقیقه از دیگر گزینه‌های فیلتر هستند که اکنون ظاهر می‌شوند.

به‌علاوه، Superpremium شامل ۲۰ تا ۳۰ ساعت گوش دادن به کتاب‌های صوتی است – کمی بیشتر از ۱۵ ساعت رایگان اعلام‌شده اخیر که اکنون با اشتراک Premium عرضه می‌شود.

در همین حال، کاربر Reddit یک ویژگی Superpremium به نام Soundcheck را نیز کشف کرده بود که به شما در مورد عادات گوش دادن شما می گوید و به شما امکان می دهد بفهمید چه ترکیبی از صداها به طور منحصر به فرد مال شما است.

با این حال، مسینا اکنون این ویژگی را با عنوان “کپسول صدای شما” می بیند. بعلاوه، مسینا ارجاعاتی به چیزی به نام Highlights پیدا کرد که به نظر می‌رسد آمار شنیداری Last.fm مانند است.

Spotify پس از دریافت نظر، از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد یافته های جدید خودداری کرد.

“در Spotify، ما دائماً در حال تکرار و ایده‌پردازی برای بهبود ارائه محصول و ارائه ارزش به کاربران هستیم. اما ما در مورد گمانه زنی ها در مورد ویژگی های جدید احتمالی اظهار نظر نمی کنیم و در حال حاضر چیز جدیدی برای به اشتراک گذاشتن نداریم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا