نرم افزار موبایل

Style DNA یک چت ربات هوش مصنوعی مولد دریافت می کند که ایده های لباس را بر اساس نوع رنگ پوست شما پیشنهاد می کند

به گزارش اپ خونه، Style DNA ، یک برنامه استایلیست مد مبتنی بر هوش مصنوعی، یک پروفایل استایل شخصی شده از یک سلفی ایجاد می کند.

این برنامه به ویژه برای افرادی که علاقه مند به تجزیه و تحلیل رنگ های فصلی هستند مفید است، فرآیندی که برای تعیین بهترین رنگ ها برای تکمیل رنگ پوست افراد استفاده می شود.

این سرویس می تواند گران باشد و کارشناسان بیش از ۳۰۰ دلار هزینه می کنند. با این حال، استفاده از هوش مصنوعی پتانسیل کاهش قابل توجه هزینه را دارد.

با تجزیه و تحلیل چهره و ویژگی های صورت شما، Style DNA می تواند نوع رنگ فصلی شما را تعیین کند (مانند تابستان روشن یا پاییز تاریک) و مدل لباس مناسب را توصیه کند.

علاوه بر این، این برنامه ویژگی هایی مانند توصیه های خرید شخصی و مدیریت کمد لباس را ارائه می دهد.

این می‌تواند لباس‌هایی را بر اساس قد و تیپ بدنی شما و همچنین آیتم‌هایی در کمد لباس‌های موجود شما پیشنهاد دهد، که می‌توانید با دوربین گوشی خود اسکن کرده و در پلتفرم آپلود کنید.

این برنامه حتی می‌تواند به جلوگیری از خریدهای ناگهانی در حین خرید کمک کند و به شما امکان می‌دهد از لباس‌ها عکس بگیرید و مشاوره بگیرید.

«Style DNA توصیه‌های شخصی‌سازی‌شده را براساس ظاهر افراد به‌جای پیش‌بینی اینکه کاربران بر اساس سابقه خرید قبلی‌شان خریداری می‌کنند، ایجاد می‌کند. بنابراین، ما این شخصی‌سازی را در زمان واقعی افزایش می‌دهیم و با یک سلفی ساده، داده‌ها را عادی می‌کنیم.»

این برنامه اخیراً هوش مصنوعی مولد را در محصول خود ادغام کرده و دستیار چت بات جدیدی را راه اندازی کرده است که به عنوان استایلیست شخصی شما عمل می کند.

می‌توانید سؤالات خاصی در مورد اینکه در مراسم‌های مختلف چه بپوشید یا مثلاً چه رنگ‌هایی با شلوار سبز کارگو بهتر است بپرسید.

Style DNA پوشاک را از بازار بیش از ۱۵۰ خرده فروش خود – H&M، Zara، Old Navy، Urban Outfitters و موارد دیگر – پیشنهاد می کند و آن را با اقلامی که قبلاً دارید جفت می کند تا یک لباس سفارشی ایجاد کنید که مطابق با ظاهر شخصی و ترجیحات شما باشد.

همانطور که توسط Volkova توضیح داده شد، رویکرد مشابه RAG (نسل تقویت شده بازیابی) است که شامل ترکیب مدل های زبان بزرگ (LLM) با پایگاه داده های سنتی است.

در این مثال، Style DNA با استفاده از اطلاعاتی مانند روندهای فعلی مد، تخصص مشاوران تصویر حرفه‌ای و مجموعه‌ای از میلیون‌ها تصویر آموزش داده می‌شود تا به هوش مصنوعی در درک پارچه‌ها و درک اینکه چگونه الگوها و برش‌های مختلف در انواع مختلف بدن به نظر می‌رسند، آموزش داده می‌شود.

Style DNA از ChatGPT 4.0 به عنوان LLM خود استفاده می کند.

این شرکت برنامه‌های دیگری نیز در دست اقدام دارد، از جمله انتشار نسخه مردانه برنامه و ویژگی جدیدی که لباس‌ها را بر اساس موقعیت مکانی کاربر و شرایط آب و هوایی فعلی توصیه می‌کند.

Style DNA از زمان راه اندازی خود در سال ۲۰۲۲، ۳.۲ میلیون بار دانلود، بیش از ۳۰۰۰۰۰ کاربر فعال و ۷۰۰۰۰ مشترک پرداختی جمع آوری کرده است.

این شرکت قبلاً ۳.۴ میلیون یورو سرمایه اولیه را از Black River Ventures تأمین کرده بود و یک کمپین تأمین مالی جمعی در حال انجام است.

می توانید این برنامه را در اپ استور و گوگل پلی استور دانلود کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا