اخبار اینترنت

Substack با دکمه جدید « follow » بیشتر به شبکه های اجتماعی گسترش می یابد

به گزارش اپ خونه، Substack در حال اضافه کردن یک ویژگی جدید است تا پلتفرم خود را بیشتر شبیه یک شبکه اجتماعی کند، زیرا این شرکت اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند نویسندگان را دنبال کنند.

این ویژگی جدید راهی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بدون نیاز به مشترک شدن در خبرنامه، از آنچه نویسنده انجام می دهد مطلع شوند.

این شرکت می‌گوید که از زمان راه‌اندازی ویژگی یادداشت‌های مشابه توییتر خود در ماه آوریل، دنبال کردن یکی از ویژگی‌های درخواستی از سوی نویسندگان و خوانندگان بوده است.

کاربران می توانند با همگام سازی مخاطبین تلفن خود با Substack دوستانی را برای دنبال کردن پیدا کنند.

Substack در یک پست وبلاگ نوشت:

“دنبال کردن به نویسندگان کمک می کند تا مخاطبان خود را از طریق شبکه Substack، که در حال حاضر خانه میلیون ها خواننده ارزشمند جهان است، افزایش دهند.”

“ما این ویژگی را برای کمک به به حداکثر رساندن – و نه جایگزینی – اشتراک ها ایجاد کردیم، که همیشه مهمترین نوع رابطه در Substack خواهد بود. فالو یک راه سبک برای شروع یک رابطه با نویسنده یا خواننده ارائه می دهد، با گزینه تبدیل آن به اشتراک در هر زمان.”

با دنبال کردن یک نویسنده، می‌توانید از طریق فید یادداشت‌ها و در نمایه‌های آن‌ها از مطالبی که می‌خوانند، می‌پسندند، منتشر می‌کنند و مشترک می‌شوند، به‌روز بمانید.

Substack می‌گوید که اگرچه وقتی با نویسندگانی روبرو می‌شوید که از قبل دنبال نمی‌کنید، دکمه «اشتراک» تمرکز اصلی باقی می‌ماند، کاربران اکنون دکمه «Follow » کوچک‌تری را در یادداشت‌ها و نمایه‌ها مشاهده خواهند کرد. همچنین دکمه های Follow را در لیست حساب های پیشنهادی مشاهده خواهید کرد.

این پلتفرم کاربرانی را که نویسندگان را دنبال می‌کنند تشویق می‌کند تا در خبرنامه‌های آنها نیز مشترک شوند.

به عنوان مثال، هر بار که نویسنده ای یادداشتی را منتشر می کند، دنبال کنندگانش آن را می بینند و از آنها خواسته می شود مشترک شوند. در آینده، Substack با اطلاع‌رسانی خودکار به دنبال‌کنندگان در مورد پست‌های پرطرفدار و سایر نقاط عطف، «افزایش فروش» به اشتراک‌ها را آسان‌تر می‌کند.

Substack خاطرنشان می کند:

“علاوه بر ایجاد این مسیر اشتراک جدید، ویژگی دنبال کردن به خوانندگان کمک می کند تا نوشته های شما را راحت تر به اشتراک بگذارند.”

برای مثال، اگر خواننده‌ای یکی از پست‌های شما را لایک کند یا مجدداً پست کند، دنبال‌کنندگان او ممکن است آن فعالیت را در فید یادداشت‌های خود ببینند. این بدان معناست که نویسندگان حتی اگر در Notes فعال نباشند از این ویژگی‌های جدید بهره خواهند برد.

اگرچه Substack بیشتر به عنوان یک پلت فرم خبرنامه شناخته می شود، این شرکت روی توسعه ویژگی های سنتی شبکه های اجتماعی کار می کند. افزودن دکمه Follow نشان می‌دهد که این پلتفرم قصد دارد فراتر از یک پلتفرم خبرنامه گسترش یابد.

Substack  از زمانی که ایلان ماسک سال گذشته هدایت این شرکت را به دست گرفت، به دنبال مقابله با X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد) بوده است.

این شرکت سال گذشته عکس مستقیمی از X گرفت، زمانی که در پستی هشدار داد که «تویتر در حال تغییر است و پیش‌بینی اینکه چه اتفاقی می‌افتد دشوار است».

این پست، سازندگان را تشویق کرده بود تا پایگاه فالوورهای توییتر خود را به Substack منتقل کنند. اعلامیه تجربه کاربری Substack را بیشتر با X تطبیق می دهد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا