اخبار اینترنت

Substack ویدیو را به ویژگی چت خود می آورد

به گزارش اپ خونه، پلتفرم خبرنامه Substack در حال معرفی توانایی نویسندگان برای ارسال ویدیو برای مشترکین خود از طریق Chat ، ویژگی انجمن خصوصی آن است .

انتشار ویدئو در چت دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که پلتفرم خبرنامه ویدیوها را به Notes آورد ، نسخه کپی X/Twitter آن که به کاربران امکان می‌دهد محتوای کوتاه‌مدت را به اشتراک بگذارند.

Substack همچنان به افزودن ویژگی هایی ادامه می دهد که آن را در رقابت تنگاتنگ با پلتفرم های رسانه های اجتماعی قرار می دهد.

افزودن ویدیو به چت تفاوتی ندارد و راه جدیدی را برای سازندگان خبرنامه فراهم می کند تا مستقیماً با دنبال کنندگان وفادار ارتباط برقرار کنند و همچنین اخبار اختصاصی یا نگاه های پنهانی را با جامعه خود به اشتراک بگذارند.

این شرکت Chats را در اوایل سال جاری راه‌اندازی کرد و به کاربران این امکان را می‌داد تا راحت‌تر با مشترکین گفتگو کنند. همین ماه گذشته، Substack توانایی paywall یک چت یا موضوعات خاص را به اعضای پولی اضافه کرد.

برای اشتراک‌گذاری یک ویدیو در Substack Chat، نویسندگان می‌توانند یک چت جدید باز کنند و روی نماد مثبت در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنند.

پس از انتخاب «ویدئو»، آنها می‌توانند رسانه را از گالری خود آپلود کنند یا با دوربین تلفن خود ویدیویی ضبط کنند. یک اخطار این است که ویدیوها فقط می توانند پنج دقیقه باشند.

Substack همچنین گزینه ای برای اضافه کردن یک عنوان، قرار دادن ویدیو در پشت paywall و همچنین ایمیل مشترکان درباره ویدیو را فراهم می کند.

مشترکین همچنین یک اعلان فشاری به دستگاه های تلفن همراه خود ارسال می کنند. این ویژگی می‌تواند جذابیت Substack را گسترش دهد تا انواع دیگر سازندگان را فراتر از کسانی که فقط می‌نویسند و منتشر می‌کنند، شامل شود.

علاوه بر این، نویسندگانی که به مشترکین اجازه می‌دهند تا موضوعات چت خود را شروع کنند، اکنون می‌توانند ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارند. به گفته این شرکت، به زودی امکان ارسال پاسخ ویدیویی برای مشترکین اضافه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا