نرم افزار موبایل

Substack ‘substacks خصوصی’ را معرفی می کند که خوانندگان می توانند درخواست اشتراک در آنها را داشته باشند

به گزارش اپ خونه، پلتفرم خبرنامه Substack امروز اعلام کرد که چندین ویژگی جدید از جمله Substacks خصوصی را معرفی می کند.

Substack خصوصی انتشاراتی است که می توانید به تنهایی میزبان آن باشید یا خوانندگان می توانند برای خواندن پست های شما درخواست اشتراک کنند. نویسندگان می توانند هر درخواست اشتراک را تأیید یا رد کنند.

در یک پست وبلاگ ، Substack توضیح داد که حساب‌های خصوصی Substack مشابه پروفایل‌های خصوصی اینستاگرام کار می‌کنند.

این شرکت می‌گوید از یک Substack خصوصی می‌توان برای حفظ ارتباط با دوستان، ایجاد جوامع مورد علاقه و آزمایش آب برای انتشار جدید استفاده کرد.

کاربران می توانند در هر زمان که بخواهند با رفتن به تنظیمات خود و انتخاب «خصوصی» در بخش «واردات»، Substack خود را از عمومی به خصوصی تغییر دهند. وقتی کاربر انتشارات خود را خصوصی کند، خوانندگان نمی توانند هیچ پستی را ببینند.

هنگامی که یک خواننده درخواست اشتراک در یک Substack را می کند، نویسنده یک اعلان ایمیل با جزئیات خود دریافت می کند. شما می توانید درخواست های خود را در صفحه مشترکین خود مشاهده کنید. اگر درخواستی را تأیید کنید، خواننده به طور خودکار مشترک می شود و یک ایمیل خوش آمدگویی ارسال می شود.

راه‌اندازی این ویژگی جدید در حالی است که Substack امیدوار است از تحولات توییتر پس از تصاحب ایلان ماسک استفاده کند.

این شرکت علناً پایگاه کاربران توییتر را در چند ماه گذشته هدف قرار داد و اخیراً با راه‌اندازی Substack Chat ، کلاه خود را به عنوان رقیب مستقیم‌تری در رینگ انداخت، که به نویسندگان اجازه می‌دهد مستقیماً با خوانندگان وفادار خود مستقیماً در برنامه تلفن همراه Substack ارتباط برقرار کنند.

اکنون، این شرکت با ارائه Substacks خصوصی، تا حدودی در قلمرو غول رسانه‌های اجتماعی نفوذ می‌کند. توییتر چندین سال است که امکان خصوصی کردن حساب شما را ارائه می دهد و همچنین Twitter Circle را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برای مخاطبان کمتری به انتخاب خود توییت کنید.

Substack با ویژگی Chat خود، جوامع آنلاین دیگری مانند Discord و Slack را نیز درگیر می‌کند که هر دو تنظیمات خصوصی را نیز ارائه می‌دهند.

پیشنهاد جدید Substack می‌تواند راهی برای این شرکت در نظر گرفته شود تا پلتفرم خود را با شرکت‌هایی که به دنبال رقابت با آن‌ها است، هماهنگ کند.

در مورد سایر ویژگی‌های جدید Substack که امروز عرضه می‌شوند، این شرکت در حال راه‌اندازی به‌روزرسانی‌های جدید برای ویژگی چت فوق‌الذکر خود است. به روز رسانی های جدید به گونه ای طراحی شده اند که شروع مکالمه با مشترکین موجود را آسان تر کند.

اکنون، هنگامی که یک پست، پادکست یا ویدیوی جدید را به اشتراک می گذارید، می توانید با اشتراک گذاری خودکار پیوند با عنوان در چت خود، فوراً یک مکالمه را در چت شروع کنید.

برای کاربرانی که بیش از یک انتشارات Substack دارند، این شرکت ویژگی جدیدی را معرفی می‌کند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به راحتی بین انتشارات جابجا شوند، بدون اینکه مجبور باشند چندین لاگین و رمز عبور را به خاطر بسپارند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید به کاربران امکان می‌دهد پست‌ها را «تکراری» کنند، که به آن‌ها اجازه می‌دهد به‌جای قالب‌بندی مجدد هر پست از ابتدا، به راحتی از الگوها استفاده مجدد کنند.

این شرکت همچنین در حال معرفی بهبودهای جستجو است، زیرا اکنون یک دکمه جستجو به طور برجسته در گوشه سمت راست بالا در وب نشان داده شده است. هنگام جستجوی کلمات کلیدی، سه پست مرتبط برتر ظاهر می شوند.

خوانندگان اکنون همچنین می توانند کلمات کلیدی را برای یافتن پست ها، انتشارات و افراد از صندوق ورودی وب خود جستجو کنند. علاوه بر این، نویسندگان ریاضی و علوم اکنون می توانند معادلات ریاضی را با استفاده از LaTeX در هر پستی جاسازی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا