اخبار کسب و کارها

T-Mobile با قراردادی ۱.۳۵ میلیارد دلاری Mint Mobile رایان رینولدز را خریداری می کند

به گزارش اپ خونه، T-Mobile، ارائه دهنده بی سیم مقرون به صرفه Mint Mobile راکه بخشی از آن متعلق به رایان رینولدز است، در معامله ای به ارزش ۱.۳۵ میلیارد دلار خریداری می کند.

این حرکت نشان می دهد که T-Mobile به دنبال افزایش پیشنهادات پیش پرداخت خود است.

T-Mobile در یک پست وبلاگی اعلام کرد که برای خرید شرکت Ka’ena، شرکت مادر برندهای بی‌سیم Mint Mobile و Ultra Mobile و همچنین عمده‌فروش بی‌سیم Plum با حداکثر ۱.۳۵ میلیارد دلار در ترکیب ۳۹ ٪ نقد و ۶۱٪ سهام قرارداد به توافق رسیده است.

قیمت نهایی خرید بر اساس عملکرد Mint در دوره های مشخص قبل و بعد از بسته شدن خواهد بود. T-Mobile انتظار دارد که این معامله را در اواخر سال جاری ببندد.

مایک سیورت، مدیر عامل T-Mobile در بیانیه ای گفت:

«Mint یک تجارت دیجیتالی فوق‌العاده موفق را ایجاد کرده است که مستقیماً به مصرف‌کننده می‌رسد که همچنان برای مشتریان در شبکه ۵G پیشرو سازمان ملل متحد ارائه می‌کند و اکنون ما هیجان‌زده هستیم که از مقیاس و اقتصاد مالکان خود برای کمک به افزایش آن – و Ultra Mobile – استفاده کنیم.»

” در درازمدت، ما همچنین از استفاده از فرمول بازاریابی که Mint در بخش‌های بیشتری از T-Mobile به آن مشهور شده است، سود خواهیم برد. ما فکر می کنیم که مشتریان واقعاً با یک Mint و Ultra رقابتی تر و گسترده تر برنده خواهند شد.”

سیورت در ویدئویی که روز چهارشنبه منتشر شد، گفت که این شرکت قیمت ماهیانه ۱۵ دلار مینت را حفظ خواهد کرد.

پس از بسته شدن قرارداد، رایان رینولدز به نقش خلاقانه خود از طرف Mint ادامه خواهد داد و به حضور در تبلیغات بازرگانی ادامه خواهد داد.

بنیانگذاران Mint، دیوید گلیکمن و رضوان قاسم، در T-Mobile باقی خواهند ماند تا برندها را مدیریت کنند، که عموماً به عنوان یک واحد تجاری جداگانه عمل می کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ ، T-Mobile در ماه ژانویه شروع به بررسی خرید Mint Mobile کرد .

Mint Mobile هیچ فروشگاه خرده فروشی فیزیکی ندارد، زیرا کسب و کار آن کاملاً آنلاین است.

خدمات شرکت مخابراتی قبلاً توسط T-Mobile به عنوان بخشی از قرارداد اشتراک شبکه عمده فروشی ارائه شده است.

برای زمینه، Mint Mobile یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه (MVNO) است، به این معنی که به جای مالکیت و بهره برداری از یک شبکه بی سیم، دسترسی عمده به یک شبکه بی سیم را خریداری می کند.

T-Mobile در حال خرید عملیات فروش، بازاریابی، دیجیتال و خدمات Mint Mobile است و قصد دارد از روابط تامین کنندگان و مقیاس توزیع خود برای کمک به برندها برای رشد و ارائه قیمت رقابتی و موجودی دستگاه بیشتر به مصرف کنندگان بیشتر استفاده کند.

این شرکت همچنین از بازاریابی دیجیتال D2C Mint برای دستیابی به بخش‌ها و مناطق جغرافیایی مشتریان جدید استفاده خواهد کرد.

این شرکت می‌گوید Mint Mobile و Ultra Mobile به خدمات پیش‌پرداخت فعلی آن می‌پیوندند، که شامل Metro by T-Mobile، T-Mobile با نام تجاری Prepaid و Connect by T-Mobile می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا