اخبار اینترنت

T-Mobile برای ارائه اشتراک رایگان MLB.TV به مشتریان تا سال ۲۰۲۸

به گزارش اپ خونه، T-Mobile اعلام کرد که همکاری خود را با Major League Baseball تمدید کرده است تا به مشتریان خود اجازه دهد تا تا سال ۲۰۲۸ به دریافت اشتراک رایگان MLB.TV ادامه دهند.

اشتراک MLB.TV معمولاً ۱۵۰ دلار در سال هزینه دارد.

این همکاری گسترده در حالی صورت می‌گیرد که T-Mobile طی هشت سال گذشته MLB.TV را به عنوان یک امتیاز رایگان برای مشتریان خود ارائه کرده است.

MLB.TV به شما امکان می‌دهد بازی‌های خارج از بازار خانگی و خارج از خانه را به صورت زنده یا بر اساس تقاضا پخش کنید.

این سرویس همچنین به مشترکین امکان دسترسی به نمایش های قبل و بعد از بازی را می دهد.

T-Mobile اشاره می‌کند که برای اولین بار، MLB.TV اکنون به طرفداران دسترسی به بازی‌های وابسته تیم مورد علاقه‌شان در برنامه MLB را نیز فراهم می‌کند.

طرفداران می‌توانند بازی‌ها را در دستگاه‌های پشتیبانی‌شده مورد علاقه‌شان تماشا کنند و از کنترل‌های DVR زنده بازی لذت ببرند تا اکشن را با کیفیت HD متوقف کنند و به عقب برگردانند.

مایک سیورت، مدیرعامل T-Mobile در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

«T-Mobile و MLB سفری شش ساله را برای ارائه تجربیات موفقیت‌آمیز طرفداران آغاز می‌کنند، و همه اینها به لطف شبکه ۵G پیشرو ما است .

ما بازی را در داخل و خارج از زمین بهبود می‌دهیم تا به طرفداران در سراسر کشور راه‌های بیشتری برای لذت بردن از بازی‌ای که همه ما دوست داریم ارائه دهیم – علاوه بر اینکه با MLB.TV رایگان به مشتریان خود عشق می‌ورزند.»

شایان ذکر است که مهلت ثبت نام رایگان امسال برای MLB.TV متأسفانه به پایان رسیده است، زیرا آخرین روز ثبت نام ۴ آوریل بود.

T-Mobile خاطرنشان می کند که مشتریان بیشتری در سال جاری اشتراک رایگان MLB.TV خود را از آن استفاده کرده اند.

T-Mobile همچنین اعلام کرد که با MLB همکاری خواهد کرد تا یک سیستم خودکار ضربه توپ (ABS) را که توسط شبکه خصوصی ۵G این شرکت در طول برخی از بازی‌های Minor League طراحی شده است، آزمایش کند. اپراتور می گوید داده ها و ویدیوهای ABS بلادرنگ به صورت ایمن منتقل می شوند تا از تداخل سیگنال از طریق دستگاه ها و برنامه ABS جلوگیری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا