نرم افزار موبایل

Threads اکنون نظرسنجی و GIF نیز دارد

به گزارش اپ خونه، رقیب ایکس، Instagram Threads، با راه اندازی پشتیبانی از نظرسنجی ها و GIF ها، چند ویژگی X دیگر را کپی می کند .

این به‌روزرسانی به‌سرعت به نسخه‌های دیگر برای برنامه جدید ارائه می‌شود که شامل پشتیبانی از نسخه وب، دکمه ویرایش (رایگان) ، تغییر نمایه ، لایک‌ها ، جستجوی متن کامل ، فید زمانی ، پست‌های صوتی و موارد دیگر می‌شود.

با توجه به پذیرش سریع، مارک زاکربرگ، مدیرعامل، در تماسی با سرمایه گذاران پیشنهاد کرد که Threads می تواند اپلیکیشن میلیارد کاربر بعدی متا باشد.

همانطور که زاکربرگ نیز گفت، با توجه به اینکه Threads اکنون کمتر از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، این پیش بینی ها تا حدودی خوش بینانه هستند.

آن‌ها فاکتور «چسبندگی» شگفت‌انگیز X را در نظر نمی‌گیرند، که توانسته است کاربران قدرتمند ایالات متحده خود را حفظ کند و زمان صرف شده توسط کاربران فعال روزانه خود را افزایش داده است، حداقل طبق یک گزارش، حتی اگر X در این مدت کاهش یافته است. معیارهای دیگر، مانند استفاده فعال روزانه ، استفاده ماهانه، و ترافیک وب سایت ، همانطور که سایر شرکت های تحقیقاتی دریافته اند، همچنان بر قرار است.

از آنجایی که Threads به دنبال یافتن راه‌های بیشتری برای جذب و درگیر کردن کاربران است، در حال رقابت برای افزودن ویژگی‌هایی است که کاربران توییتر انتظار داشتند.

نظرسنجی ها، به ویژه، یک راه محبوب برای افزایش تعامل در توییتر/X بوده است، زیرا به کاربرانی که شهرتی ندارند، اجازه می دهد تا در مورد یک موضوع بررسی کنند و صدایشان شنیده شود.

کسانی که نظرسنجی ارسال می‌کنند می‌توانند فالوورهای جدیدی جذب کنند و نبض گروه وسیعی از مردم را بدون نیاز به انجام نظرسنجی رسمی‌تر در اختیار بگیرند.

همچنین می‌توان از آن‌ها برای سرگرمی استفاده کرد، مانند پرسیدن اینکه برای شام چه بخوریم یا کدام فیلم را ببینیم، در میان سؤالات شخصی دیگر. مالک X، ایلان ماسک، در واقع، مرتباً از نظرسنجی‌ها برای تصمیم‌گیری در مورد جهت‌گیری شرکت پس از خرید استفاده می‌کند، مانند اینکه آیا باید از ریاست شرکت کناره‌گیری کند ، برای حساب‌های ممنوعه اعلام عفو کند ، یا واین را بازگرداند.

در Threads، نظرسنجی‌ها به مدت ۲۴ ساعت اجرا می‌شوند و می‌توانید کنترل کنید چه کسی می‌تواند به نظرسنجی پاسخ دهد، به همان روشی که می‌توانید کنترل کنید چه کسی می‌تواند به یک پست پاسخ دهد.

در همین حال، گیف‌ها همچنان مورد توجه کاربران آنلاین هستند. خود متا حتی موتور جستجوی GIF Giphy را به قیمت ۴۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ خریداری کرد ، اما به دلیل دستور ضد انحصار سازمان رقابت بریتانیا مجبور به واگذاری آن شد.

Shutterstock سایت را در معامله ای خرید که ارزش شرکت را تنها ۵۳ میلیون دلار برآورد کرد. جای تعجب نیست که Giphy گزینه جدید GIF را در Threads تقویت می کند.

در حالی که نظرسنجی‌ها و GIF‌ها مهم‌ترین ویژگی‌هایی نیستند که می‌توان به شبیه‌سازی توییتر Threads اضافه کرد، اما ویژگی‌هایی هستند که برنامه را بیشتر با X همتراز می‌کنند و از برخی دیگر از رقبای احتمالی X مانند استارت‌آپ Bluesky که چنین نیست،بهتر عمل می کنند.

با این حال از GIF پشتیبانی می کند (اگرچه برخی از مشتریان شخص ثالث آن را انجام می دهند ) و به نظر می رسد این ویژگی ها در حال حاضر در برنامه تلفن همراه Threads در دسترس هستند، اما هنوز در وب نیستند.

البته فراتر از شبیه‌سازی ویژگی‌های آن – که از امروز شامل تماس‌های صوتی و تصویری نیز می‌شود ، Threads باید کارهای بیشتری انجام دهد تا خود را بیشتر به یک رقیب X تبدیل کند .

X منبع خبری بلادرنگ و مکانی برای کشف روندها است که هر دو جذابیت زیادی دارند. در حالی که آدام موسری، رئیس اینستاگرام گفته است که Threads اخبار را در این پلتفرم تقویت نمی کند ، در نبرد خود با ایکس، Threads در حال توسعه یک ویژگی موضوعات پرطرفدار بود که باعث می شد احساس بیشتری در توییتر ایجاد کند. مشخص نیست این ویژگی چه زمانی یا به صورت عمومی راه اندازی می شود یا خیر.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، پست کرد که Threads همچنین آزمایش تعداد بازدید و پین کردن پست ها یا پاسخ ها را به نمایه شما آغاز می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا