اخبار اینترنت

Threads با هدف افزایش ماندگاری، اکنون به DM های اینستاگرام متصل می شود

به گزارش اپ خونه، علیرغم کاهش در تعداد حفظ کاربر پس از راه اندازی پر سر و صدا و رکوردشکن، رقیب توییتر ( X)، Threads همچنان به ارائه ویژگی های جدید ادامه می دهد.

این شرکت تعدادی به‌روزرسانی را برای برنامه جدید خود اعلام کرد ، از جمله یکی که می‌تواند کاربران اینستاگرام را برای بازگشت به برنامه Threads جذب کند.

این ویژگی جدید، «ارسال در اینستاگرام» به کاربر Threads اجازه می‌دهد تا از طریق دکمه Send برنامه، موضوعی را با پیام‌های DM اینستاگرام (پیام‌های مستقیم) به اشتراک بگذارد.

با انجام این کار، ممکن است گیرنده ترغیب شود که اگر استفاده از Thread ها رو به کاهش بوده است، مجدداً باز کند، یا شاید ثبت نام کند.

این افزوده بخشی از استراتژی بزرگ‌تر متا برای ایجاد «قلاب‌های» حفظ برای Threads است، زیرا نیمی از بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر خود را در هفته‌های پس از راه‌اندازی آن حذف کردند.

همانطور که رویترز گزارش داد ، این طرح اخیراً موضوع یک تالار داخلی شرکت بود که در آن مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت، کاهش اعداد حفظ را “عادی” عنوان کرد و در مورد اینکه چگونه متا قصد دارد اوضاع را تغییر دهد صحبت کرد.

در این جلسه، کریس کاکس، مدیر محصول، اظهار داشت که این شرکت «قلاب‌های نگهدارنده رانندگی» بیشتری را اضافه خواهد کرد که کاربران را برای بازگشت به برنامه ترغیب می‌کند.

کاکس گفت: این شامل اطمینان از اینکه افرادی که در برنامه اینستاگرام هستند می توانند Thread های مهم را ببینند بود.

اتصال Threads به DM های اینستاگرام به عنوان بخشی از این اهداف گسترده تر منطقی است.

علاوه بر این، Threads چند ویژگی دیگر را ارسال کرد، از جمله یک دکمه جدید برای ذکر آسان نمایه افراد در Thread و دیگری که به شما امکان می‌دهد متن جایگزین سفارشی اضافه کنید و متن جایگزین ایجاد شده به طور خودکار فعلی را برای عکس‌ها و ویدیوها قبل از قبل ویرایش کنید.

ارسال کردن مورد دوم یک ویژگی دسترس‌پذیری است که به کاربران نابینا و کم‌بینا با استفاده از صفحه‌خوان‌ها اجازه می‌دهد بفهمند که چه چیزی در رسانه پیوست شده به یک پست وجود دارد.

این ویژگی همچنین یک ویژگی است که تمرکز زیادی برای رقیب Threads Mastodon دارد، که کاربران خود را تشویق می‌کند هنگام پست کردن متن جایگزین اضافه کنند.

به‌روزرسانی‌ها به دنبال ترفندهای اخیر در Threads هستند، از جمله توانایی مرتب‌سازی فهرست زیر به روش‌های مختلف (به‌طور پیش‌فرض، اولین آخرین و اولین اولین) و دیدن پست‌های «پسندیده» شما . با این حال، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی Threads پس از راه‌اندازی، اضافه شدن ماه گذشته فید Following زمانی معکوس در کنار جدول زمانی الگوریتمی پیش‌فرض آن بود.

اما تغییرات بزرگ‌تری هنوز در انتظار است، از جمله ادغام وعده داده شده با ActivityPub، پروتکلی که Mastodon غیرمتمرکز را تامین می‌کند – افزودنی که Threads را به بخشی از شبکه گسترده‌تری از برنامه‌های اجتماعی غیرمتمرکز تبدیل می‌کند.

قدرت ماندگاری Threads پس از رکوردشکنی اولین برنامه، تبدیل شدن به سریع‌ترین اپلیکیشن برای رسیدن به ۱۰۰ میلیون کاربر، موضوع بحث‌های زیادی بوده است.

روایت غالب در رسانه ها مبنی بر اینکه Threads در حال حاضر محکوم به فنا است، روایتی است که بیش از حد نمایشی است و با میانگین صنعت همخوانی ندارد.

اکثر برنامه ها خوش شانس هستند که ۵۰٪ اعداد حفظ را در هفته های پس از راه اندازی دریافت می کنند. در واقع، بیشتر آنها حتی حفظ روز ۱ بالایی ندارند! بر اساس داده های Localytics، بیست و یک درصد از کاربران فقط یک برنامه را باز می کنند .

در همین حال، تحقیقات Statista نشان داد که در روز نصب، میانگین نرخ نگهداری در ۳۱ دسته برنامه ۲۵.۳٪ بود. در روز ۳۰، این درصد به طور متوسط ​​به ۵.۷٪ کاهش می یابد.

در مقایسه، Threads فعلاً خوب کار می کند – و حتی یک برنامه وب کاملاً کاربردی نیز ندارد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا