نرم افزار موبایل

Threads تغییر پروفایل آسان را به برنامه های تلفن همراه خود اضافه می کند

به گزارش اپ خونه، رقیب توییتر Threads بالاخره راهی برای جابه‌جایی بین چندین حساب بدون خروج از سیستم اضافه کرد.

اپلیکیشن شبکه اجتماعی متعلق به متا اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند با فشار طولانی روی نماد نمایه در پایین سمت راست، حساب کاربری خود را در اپلیکیشن های تلفن همراه خود تعویض کنند.

کاربران می توانند پس از فشار طولانی بر روی گزینه “Add profile” ضربه بزنند تا یک نمایه جدید اضافه کنند.

این باعث می‌شود کاربران راحت‌تر بین پروفایل کاری و شخصی جابجا شوند. آدام موسری، رئیس اینستاگرام، مشخص نکرد که آیا محدودیتی در تعداد حساب‌هایی که می‌توانید به ویژگی تغییر پروفایل اضافه کنید وجود دارد یا خیر.

تغییر مشخصات رشته ها

Threads در حال ارائه یک ویژگی تغییر پروفایل در برنامه های تلفن همراه خود است

جالب اینجاست که ویژگی پروفایل اپلیکیشن شبکه اجتماعی مبتنی بر متن در همان روزی اعلام شد که فیسبوک افراد را قادر می‌سازد تا چندین پروفایل شخصی در اپلیکیشن آبی داشته باشند.

با گذشت بیش از سه ماه از راه‌اندازی ، Threads با راه‌اندازی ویژگی‌های جدید از بین می‌رود.

اواخر ماه گذشته، آزمایش ویژگی‌های جستجوی متن کامل را در نیوزلند و استرالیا آغاز کرد . در اوایل این ماه، این شرکت قابلیت جستجو را در سطح جهانی راه اندازی کرد .

در سپتامبر، Threads همچنین ویژگی‌هایی مانند روشن کردن اعلان‌ها به مدت ۲۴ ساعت برای یک پست خاص و امکان نقل قول از پست‌ها در وب را ارائه کرد .

رقبای Threads نیز ویژگی‌هایی را در یک چشم‌انداز رقابتی رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌کنند.

Mastodon نسخه ۴.۲ را با جستجوی بهبود یافته برای پروفایل ها و پست ها، پیشنهادات اقدام سریع خودکار در کادر جستجو، یک رابط وب جدید با نشانگرهای رشته بهتر و پیش نمایش مقاله و یک تب جدید تنظیمات حریم خصوصی و دسترسی معرفی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا