نرم افزار موبایل

Threads در حال راه اندازی یک دکمه ویرایش است

به گزارش اپ خونه، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، اعلام کرد که Threads، اپلیکیشن مشابه توییتر ، دکمه ویرایش را راه‌اندازی می‌کند.

با استفاده از این ویژگی جدید، می توانید پست خود را هر چند بار که بخواهید ظرف پنج دقیقه پس از ارسال ویرایش کنید. قبلاً مجبور بودید یک پست را حذف کنید و زمانی که می خواهید اشتباه تایپی را تصحیح کنید، آن را دوباره ارسال کنید.

برخلاف X (توئیتر سابق) که سال گذشته فقط یک دکمه ویرایش اضافه کرد و سپس آن را در پشت اشتراک قفل کرد، Threads دکمه ویرایش را بدون هزینه اضافی در اختیار کاربران قرار می دهد.

دکمه ویرایش در تلفن همراه و وب در دسترس است و تقریباً سه ماه پس از اولین راه‌اندازی شبکه اجتماعی ارائه می‌شود .

با این حال، Threads تاریخچه ویرایش یک پست را نشان نمی دهد، این چیزی است که X ارائه می دهد تا شفافیت را فراهم کند و همچنین از اطلاعات نادرست جلوگیری کند.

در این حالت، کاربران در Threads می‌توانند چیزی را پست کنند، لایک‌ها و بازنشر آن را جمع‌آوری کنند، و سپس متن پست را بدون داشتن هیچ گونه سابقه‌ای از آنچه در ابتدا بیان کرده است، تغییر دهند. این امر مشکلاتی را ایجاد می کند زیرا امکان استفاده مخرب از دکمه ویرایش را فراهم می کند.

زاکربرگ همچنین اعلام کرد که Threads در حال راه اندازی “Voice Threads” است که مانند نامش به کاربران اجازه می دهد تا پست های صوتی را به شبکه اجتماعی اضافه کنند.

این ویژگی یک به‌روزرسانی خوش‌آمد برای افرادی است که ترجیح می‌دهند از گزینه‌های صوتی به جای گزینه‌های متنی استفاده کنند.

شما یک پست صوتی را با شروع یک موضوع جدید یا پاسخ دادن ارسال می کنید، سپس برای شروع ضبط، روی نماد میکروفون ضربه بزنید. یک عنوان از کلیپ صوتی شما به طور خودکار ایجاد می شود که می توانید آن را ویرایش کنید.

اعلامیه در حالی منتشر می شود که گفته می شود Threads در تلاش برای رقابت بهتر با X برای راه اندازی ویژگی Trends آماده می شود.

این خبر پس از آن فاش شد که یکی از کاربران Threads این به روز رسانی را در یک اسکرین شات که به طور تصادفی توسط یکی از کارمندان Threads ارسال شده بود، فاش کرد.

اسکرین شات فهرستی شماره گذاری شده از موضوعات پرطرفدار را به همراه اطلاعاتی درباره تعداد «رشته ها» که به طور فعال در مورد هر مورد بحث می کردند، نشان می دهد.

برخلاف X، به نظر نمی‌رسد که فهرست ترندهای Threads آنها را بر اساس موضوع فهرست کند، مانند اخبار و ورزش. همچنین به نظر نمی‌رسد فهرستی از ترندهای شخصی‌سازی شده مانند  “For You” توییتر داشته باشد. با وجود این، افزودن صفحه Trends باعث رقابتی تر Thread ها با X می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا