نرم افزار موبایل

Threads هشتگ های خود را بدون نماد هش در سطح جهانی منتشر می کند

به گزارش اپ خونه، شبکه اجتماعی Threads متا به‌روزرسانی بزرگی دریافت کرد زیرا این شرکت شروع به انتشار هشتگ ها (بدون نماد هش) روی پلتفرم کرد. کاربران می‌توانند تنها یک موضوع را در هر پست تگ کنند تا از اسپم تگ جلوگیری کنند.

این شرکت ماه گذشته آزمایش این ویژگی تگ را در استرالیا آغاز کرد و اکنون تگ ها را در سراسر جهان منتشر می کند.

برخلاف هشتگ‌ها، افراد می‌توانند از عبارتی با فاصله در کنار کاراکترهای خاص استفاده کنند. کاربران می توانند روی یک تگ در یک پست کلیک کنند تا همه پست ها در نمای جستجو باز شوند.

شما به سادگی می توانید تگ را در نوار جستجو تایپ کنید تا همه پست های دارای آن تگ را مشاهده کنید.

با این حال، ممکن است برخی از پست‌های دارای این عبارت را بدون استفاده از تگ ها مشاهده کنید. اگر بخواهید همچنان می توانید هشتگ ایجاد کنید، اما باید به صورت دستی هشتگ را به پست موجود در آهنگساز اضافه کنید.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام در پستی گفت که این شرکت امیدوار است که این طراحی منجر به هک تعامل کمتر شود.

قابل ذکر است که اپلیکیشن Threads هنوز بخش پرطرفدار ندارد. اما وقتی روی دکمه تگ ضربه می زنید، ممکن است برخی از تگ های محبوب را مشاهده کنید که می توانید به راحتی آنها را اضافه کنید.

اگر موضوعی را حساس می‌دانید، می‌توانید آن را گزارش کنید – دسته‌های گزارش شامل هرزنامه، قلدری یا آزار، کلاهبرداری، اختلالات خوردن، و سخنان و نمادهای نفرت‌انگیز است.

برخی از کاربران گفتند که هشدارهایی در مورد حساس بودن برخی تگ ها دریافت کرده اند زیرا قبلاً گزارش شده اند. زمانی که Threads پنجره بازشو برای تگ های حساس را روشن می کند، مشخص نیست آستانه چیست.

همچنین یک مشکل با هشتگ های مشابه وجود دارد. با محدودیت یک تگ در هر پست، پست شما ممکن است به مخاطبی که در جستجوی تگ دیگری است نرسد.

به عنوان مثال، در حال حاضر چندین تگ برای NBA از جمله NBAThread، NBA THreads و NBA وجود دارد.

ماه گذشته، Threads ویژگی جستجوی خود را به «همه زبان‌ها» در همه کشورهایی که این برنامه در دسترس است گسترش داد . همچنین طبق گزارش ها، این شرکت قرار است Threads را در اتحادیه اروپا مطابق با مقررات منطقه راه اندازی کند.

در اوایل این ماه، شرکت تجزیه و تحلیل اپلیکیشن Apptopia گفت که دانلودهای روزانه Threads پس از افت در چند ماه گذشته بهبود یافته است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا