نرم افزار موبایل

TikTok در حال آزمایش آپلودهای ۱۵ دقیقه ای با کاربران منتخب است

به گزارش اپ خونه، این شرکت تایید کرد که TikTok در حال آزمایش توانایی کاربران برای آپلود ویدیوهای ۱۵ دقیقه‌ای است.

این شرکت گفت که محدودیت آپلود جدید در مناطق منتخب با گروه محدودی از کاربران در حال آزمایش است، اما از اشتراک گذاری جزئیات خودداری کرد. گزینه جدید محدودیت آپلود ویدیو در برنامه را از ۱۰ دقیقه به ۱۵ دقیقه افزایش می دهد.

این تغییر ابتدا توسط مشاور رسانه های اجتماعی مت ناوارا مورد توجه قرار گرفت، که تصویری از پیامی را که به کاربرانی که به گزینه جدید دسترسی دارند نشان داده شده بود، منتشر کرد.

با توجه به اسکرین شات، کاربران می‌توانند ویدیوهای طولانی‌تری را هم از اپلیکیشن TikTok و هم از روی دسکتاپ روی پلتفرم آپلود کنند.

TikTok در ابتدا به دلیل محبوب‌ترین پلتفرم ویدیوی فرم کوتاه به شهرت رسید، اما به آرامی محتوای طولانی را پذیرفت. این شرکت حداکثر طول ویدیوی خود را از سه دقیقه در فوریه ۲۰۲۲ به ۱۰ دقیقه افزایش داد. قبل از آن، این محدودیت ۶۰ ثانیه پس از گسترش اولیه از ۱۵ ثانیه بود.

طول ویدیوی گسترده به سازندگان زمان و انعطاف‌پذیری بیشتری در هنگام اشتراک‌گذاری چیزهایی مانند دستور پخت غذا، آموزش‌های زیبایی، محتوای آموزشی و طرح‌های کمدی می‌دهد.

در حال حاضر، اگر یک ویدیو بیشتر از ۱۰ دقیقه باشد، سازندگان بینندگان را به ویدیوی «قسمت ۲» هدایت می‌کنند. با این محدودیت زمانی گسترده، ممکن است سازندگان دیگر مجبور نباشند یک مجموعه ویدیوی کامل را هنگام اشتراک‌گذاری محتوا ایجاد کنند.

این تغییر TikTok را در رقابت مستقیم تری با YouTube قرار می دهد.

این حرکت نشان می‌دهد که TikTok به دنبال جذب سازندگان ویدیوی طولانی‌تر است که معمولاً محتوا را در YouTube ارسال می‌کنند.

در گذشته، TikTok به‌عنوان پلتفرمی برای محتوای کوتاه‌مدت در نظر گرفته می‌شد، در حالی که YouTube به‌عنوان خانه محتوای طولانی‌مدت در نظر گرفته می‌شد. در چند سال گذشته خطوط بین این دو شرکت محو شده است زیرا TikTok ویدیوهای طولانی تر را پذیرفته است و YouTube ویدیوهای کوتاه تری را با Shorts اتخاذ می کند.

شایان ذکر است که TikTok همچنین با یک حالت تمام صفحه افقی که در مناطق منتخب در حال آزمایش است، بیشتر در قلمرو YouTube نفوذ کرده است .

این احتمال وجود دارد که همه از محدودیت زمانی جدید ویدیو استقبال نکنند. TikTok به دلیل ویدیوهای کوتاه و سرگرم کننده شناخته شده است، بنابراین احتمالاً این همان چیزی است که مردم به این پلتفرم مراجعه می کنند، نه لزوماً ویدیوهای طولانی.

همه اشتیاق ویدیوهای طولانی را ندارند، که به نظر می رسد TikTok با توجه به راه اندازی اخیر ویژگی خود که به شما امکان می دهد با نگه داشتن سمت راست ویدیو، ویدیوها را سریع به جلو ببرید، از آن آگاه است.

TikTok هنوز نگفته است که چه زمانی قصد دارد این تغییر را برای همه اعمال کند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا