اخبار اینترنت

TikTok در حال آزمایش streaks شبیه به اسنپ چت است

به گزارش اپ خونه، برای اینکه کاربران زمان بیشتری را در این پلتفرم بگذرانند و تعامل را افزایش دهند، TikTok در حال آزمایش streaks است که شبیه آنچه مردم در اسنپ چت می بینند.

TikTok تایید کرد که در حال آزمایش این ویژگی است اما هیچ بیانیه ای در رابطه با آن ارائه نکرد. این شرکت گفت که در حال آزمایش ویژگی streaks در بازارهای محدود و کاربران منتخب است.

قوانین برای گرفتن streaks ساده است: شما باید بیش از سه روز متوالی به کسی پیام دهید. هنگامی که این کار را انجام دادید، یک نشان streaks ای به همراه تعداد روزهای streaks نمایش داده می شود.

در چند روز گذشته، چندین کاربر در شبکه های اجتماعی پست هایی در مورد مشاهده ویژگی streak های TikTok در برنامه خود منتشر کرده اند.

یک streak زمانی پایان می‌یابد که هیچ‌کدام از افراد در گپ تا ۲۴ ساعت پس از آخرین پیام پیامی ارسال نکنند. TikTok زمانی که خط آنها در شرف پایان است به مردم کمک می‌کند تا آن را ادامه دهد.

کاربران می توانند این اعلان ها را از طریق Settings > Privacy > Notifications > Streak settings خاموش کنند . این منو همچنین گزینه ای برای خاموش کردن اعلان های streak های درون برنامه ای ارائه می دهد.

از لحاظ تاریخی، streak های اسنپ چت یک نماد وضعیت در بین دوستان است تا ثابت کند چقدر به یک شخص نزدیک هستید و چقدر با او در تعامل هستید. TikTok در تلاش است تا احساسات مشابهی را با برداشت خود در مورد خط مشی القا کند.

سال گذشته، اسنپ روی این واقعیت تمرکز کرد و یک ویژگی پولی را معرفی کرد تا به کاربران اجازه دهد یک Streak را متوقف کنند . این شرکت همچنین قابلیت بازیابی streakها را اضافه کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا