اخبار اینترنت

TikTok در حال اضافه کردن پشتیبانی برای پست های متنی است

به گزارش اپ خونه، از آنجایی که توییتر با تغییر نام تجاری خود به خود شلیک می کند، TikTok اعلام کرده است که از پست های متنی پشتیبانی می کند.

اگرچه TikTok به عنوان یک پلتفرم برای ویدیوهای کوتاه شروع شد، اما بعداً در تلاش برای نمایش تصاویر در اینستاگرام، پشتیبانی از تصاویر را اضافه کرد .

اکنون در حال اضافه کردن پست‌های متنی است که احتمالاً در توییتر (اکنون X) و Meta’s Threads قرار خواهد گرفت ، زیرا کاربران به دنبال مکان جدیدی برای ارسال محتوای مبتنی بر متن هستند.

TikTok می‌گوید که گزینه محتوای جدید به سازندگان اجازه می‌دهد تا داستان‌ها، اشعار، اشعار و سایر محتوای نوشتاری خود را در این پلتفرم به اشتراک بگذارند و راه دیگری برای بیان خود در اختیار آن‌ها قرار دهد.

اکنون وقتی صفحه دوربین برنامه را باز می کنید، می توانید از بین سه گزینه عکس، ویدیو و متن را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه متن، به صفحه ایجاد متن هدایت می شوید، جایی که می توانید محتوای پست خود را تایپ کنید.

سپس، می‌توانید با افزودن صداها، برچسب‌گذاری مکان، فعال کردن نظرات و اجازه دادن به Duets، زمینه خود را سفارشی کنید. TikTok می‌گوید که پست‌های متنی به اندازه هر پست ویدیویی یا عکسی تعاملی و پویا خواهند بود.

می توانید استیکرهایی را به همراه برچسب ها و هشتگ ها به پست متنی خود اضافه کنید. همچنین گزینه ای برای انتخاب از بین رنگ های مختلف پس زمینه وجود دارد.

مشابه پست‌های ویدیویی یا عکسی، می‌توانید پیش‌نویس‌های خود را ذخیره کرده و آن‌ها را با سایر پست‌های منتشرنشده برای ویرایش بعدی ذخیره کنید یا آن‌ها را کاملاً کنار بگذارید.

TikTok در یک پست وبلاگ نوشت:

«در TikTok، ما همیشه به دنبال تقویت سازندگان و جامعه خود با ابزارهای نوآورانه ای هستیم که الهام بخش بیان خود هستند . امروز ما خوشحالیم که گسترش پست‌های متنی را در TikTok اعلام می‌کنیم، قالب جدیدی برای ایجاد محتوای مبتنی بر متن که گزینه‌هایی را برای سازندگان برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و بیان خلاقیت‌شان گسترده‌تر می‌کند.»

«با پست‌های متنی، مرزهای تولید محتوا را برای همه در TikTok گسترش می‌دهیم و به خلاقیت نوشتاری که در نظرات، زیرنویس‌ها و ویدیوها دیده‌ایم فضای اختصاصی برای درخشش می‌دهیم.»

اگرچه برخی از افراد در مورد تصمیم TikTok برای شروع پشتیبانی از تصاویر در سال گذشته مطمئن نبودند، اما اکنون به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه دیده می شود.

این امکان وجود دارد که در مورد پست‌های متنی نیز شاهد همین اتفاق باشیم، به خصوص که برخی از کاربران قبلاً محتوای متنی را در TikTok به شکل ویدیو یا تصویر ارسال می‌کنند.

ویژگی جدید TikTok به سادگی افزودن محتوای متنی به پلتفرم را آسان‌تر و شهودی‌تر می‌کند.

جای تعجب نیست که TikTok اکنون تصمیم گرفته است که پشتیبانی از پست های متنی را اضافه کند، به خصوص در زمانی که توییتر همچنان به تصمیم گیری های مشکوک ادامه می دهد و محدودیت هایی را برای کاربرانی که پرداخت نمی کنند، اعمال می کند.

TikTok احتمالاً به دنبال ارائه یک گزینه جایگزین برای کاربرانی است که می‌خواهند محتوای مبتنی بر متن پست کنند.

متا کاری مشابه با راه اندازی اپلیکیشن Threads خود در اوایل این ماه انجام داد، که همچنان به رشد پایگاه کاربران و کشش خود در بازارهای جهانی ادامه می دهد.

البته، پست‌های متنی در TikTok با آنچه در توییتر یا Threads هستند متفاوت به نظر می‌رسند، بنابراین افراد ممکن است مانند سایر پلتفرم‌ها از پست‌های متنی در TikTok استفاده نکنند.

TikTok بر بازار ویدیوهای کوتاه تسلط یافته است و اکنون بار دیگر به دنبال گسترش فراتر از قالب محتوایی است که آن را مشهور کرده است تا به کاربران راه‌های بیشتری برای بیان خود بدهد و در عین حال سایر پلتفرم‌های اجتماعی محبوب را نیز در اختیار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا