اخبار اینترنت

TikTok و Billboard با هم متحد می شوند تا ۵۰ آهنگ برتر را راه اندازی کنند

به گزارش اپ خونه، این شرکت امروز اعلام کرد که TikTok و Billboard در حال همکاری برای راه‌اندازی یک نمودار رسمی TikTok Billboard Top 50 هستند که محبوب‌ترین آهنگ‌ها را در برنامه اشتراک‌گذاری ویدیوی کوتاه ردیابی می‌کند.

این نمودار هر هفته داغ‌ترین آهنگ‌های پلتفرم را بر اساس تعداد بازدیدها، تعامل کاربر و تعداد ویدیوهایی که با استفاده از آهنگ ساخته شده است، اندازه‌گیری می‌کند.

برای مشاهده نمودار ۵۰ برتر TikTok، کاربران می توانند به برنامه TikTok یا وب سایت Billboard مراجعه کنند . آهنگ ها هر پنجشنبه صبح آپدیت می شود. TikTok و Billboard فقط آهنگ های پرطرفدار در ایالات متحده را زیر نظر خواهند داشت

در حال حاضر، آهنگ SkeeYee رتبه اول جدول را به خود اختصاص داده است، آهنگ Doja Cat با نام Paint The Town Red در رتبه دوم و Taylor Swift با عنوان “August” مقام سوم را به خود اختصاص داده است.

نمودار جدید بر تأثیری که این پلتفرم همچنان بر صنعت موسیقی دارد تأکید می‌کند و به بسیاری از هنرمندان نوظهور کمک می‌کند تا از جمله Lil Nas X ، Tai Verdes ، Benee و Loren Gray ، در میان دیگران، باشند.

TikTok همچنین محبوبیت آهنگ‌های قدیمی‌تری مانند « Running Up That Hill » کیت بوش را افزایش داد.

اوله اوبرمن، رئیس جهانی توسعه تجارت موسیقی در TikTok، در بیانیه‌ای گفت: «این نمودار تصویر واضحی از موسیقی‌هایی که در TikTok گوش می‌شود، و در نتیجه شروع به روند رو به رشد در DSPها و سایر سرویس‌ها می‌دهد.»

Billboard همچنین آهنگ‌های دیگر پلتفرم‌ها، مانند X را ردیابی می‌کند. این نمودار چارت آهنگ های پرطرفدار داغ نامیده می شود و در زمان نگارش این مقاله، اولیویا رودریگو با جدیدترین آهنگ هایش، “The Grudge”، “Pretty Isn’t Pretty” و “Logical” سه جایگاه برتر را در دست دارد.

این نشریه موسیقی قبلاً نمودار مشابهی برای Myspace داشت.

در اوایل این ماه، TikTok یک نمایش استعداد مجازی را در TikTok Live برای پاداش دادن به هنرمندان مشتاق از سراسر جهان اعلام کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا