نرم افزار موبایل

TikTok یک تجربه اپلیکیشن پیشرفته را برای تبلت ها و تاشوها عرضه می کند

به گزارش اپ خونه، این شرکت اعلام کردTikTok به‌روزرسانی را برای بهبود تجربه برنامه برای کاربران در تبلت‌ها و دستگاه‌های تاشو ارائه کرده است.

این شرکت می‌گوید این برنامه اکنون برای نمایشگرهای بزرگ‌تر بهینه‌سازی شده است، زیرا بینندگان اکنون می‌توانند فید ویدیویی واضح، نوارهای پیمایش ساده و پشتیبانی جهت‌گیری را تجربه کنند.

با این به‌روزرسانی جدید، TikTok می‌گوید که کاربران یک فید ویدیو را مشاهده خواهند کرد که «محتوا را با وضوح بیشتر به نمایش می‌گذارد».

کاربران همچنین اکنون نوارهای ناوبری را در بالا و پایین صفحه می بینند تا به راحتی به ویژگی ها و برگه های برنامه دسترسی داشته باشند.

به‌علاوه، برنامه اکنون در جهت افقی یا عمودی کار می‌کند.

این اعلامیه یک سال پس از آن است که TikTok آزمایش حالت تمام صفحه افقی در تلفن همراه را در سطح جهانی آغاز کرد. با راه‌اندازی حالت افقی در دستگاه‌های بزرگ‌تر، TikTok بیشتر به قلمرو YouTube نفوذ می‌کند، کاری که قبلاً با پشتیبانی از ویدیوهای طولانی‌تر انجام داده است.

از آنجایی که TikTok مدت‌هاست از محتوای طولانی پشتیبانی می‌کند، منطقی است که این شرکت تجربه مشاهده را برای کاربرانی که در حال تماشای مواردی مانند دموهای آشپزی و آموزش‌های زیبایی در تبلت‌های خود هستند، افزایش دهد.

این شرکت احتمالا امیدوار است که حالت جدید افرادی را که معمولاً YouTube را در رایانه خود تماشا می کنند متقاعد کند که به جای آن وقت خود را در TikTok بگذرانند.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت:

«در حالی که اکثر مردم قبلاً TikTok را در دستگاه های تلفن همراه خود می شناسند و دوست دارند، می دانیم که بسیاری نیز دوست دارند به آن در صفحه نمایش های بزرگتر و دستگاه های تاشو دسترسی داشته باشند. چه آنها در حال تماشای آخرین روندهای آشپزی باشند و چه در جستجوی آخرین رویدادهای برجسته فوتبال، ما خوشحالیم که به اشتراک بگذاریم که TikTok اکنون برای تبلت ها و گجت های تاشو بهتر بهینه شده است.»

شایان ذکر است که بهینه‌سازی TikTok برای تاشوها و تبلت‌ها در حالی انجام می‌شود که اینستاگرام، یکی از رقبای اصلی آن، هنوز فاقد برنامه iPad است.

با ارائه به‌روزرسانی‌ها برای تجربه‌های اپلیکیشن در دستگاه‌های بزرگ‌تر، TikTok می‌تواند در زمانی که رقبایش هنوز عقب اند، فراتر از رویکرد اول موبایل خود حرکت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا