نرم افزار موبایل

TikTok یک فید اختصاصی برای محتوای STEM اضافه می کند

به گزارش اپ خونه، این شرکت اعلام کرد که TikTok در حال معرفی یک فید جدید اختصاص داده شده به محتوای STEM به افتخار روز Pi است .

این فید که در کنار فیدهای “دنبال کردن” و “برای شما” برنامه ظاهر می شود، با هدف ارائه فضای اختصاصی به کاربران برای کاوش ویدیوهای مرتبط با علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی است.

فید STEM در هفته های آینده برای کاربران ایالات متحده عرضه می شود.

این راه‌اندازی آزمایش مداوم فیدهای موضوعی TikTok را گسترش می‌دهد که در حال حاضر در بازارهای منتخب در دسترس هستند.

فیدهای موضوعی به کاربران امکان می دهد محتوا را در دسته بندی هایی مانند بازی، غذا، مد و ورزش کاوش کنند. کشیدن بین فیدها محتوای هر دسته را بدون نیاز به جستجوی خاص به شما نشان می دهد. TikTok اکنون STEM را به این لیست موضوعات اضافه می کند.

این شرکت می گوید هشتگ های مرتبط با STEM تا به امروز بیش از ۱۱۰ میلیارد بازدید داشته اند.

TikTok فید STEM را طراحی کرده است تا به عنوان مقصدی برای کاربرانی باشد که به دنبال بررسی بیشتر در این موضوعات هستند.

این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: «چه دانشمندان مشتاق را تشویق به انجام آزمایش‌ها در بخش نظرات یا کمک به یک برنامه‌نویس جدید در یادگیری کدنویسی کند، فید STEM فضایی برای یادگیری مشترک، الهام‌بخشی و غنی‌سازی فراهم می‌کند.»

TikTok همچنین اعلام کرد که در حال گسترش همکاری‌های خود با Common Sense Networks و Poynter است تا محتوای STEM با کیفیت بالا را برای کاربران خود ارائه دهد.

به عنوان بخشی از این مشارکت، Common Sense Networks تمام محتوا را برای اطمینان از مناسب بودن آن برای فید STEM و پوینتر قابلیت اطمینان اطلاعات ارائه شده را ارزیابی خواهد کرد. اگر محتوا از هر دو نقطه بازرسی عبور نکند، برای فید STEM واجد شرایط نخواهد بود.

با فیدهای موضوع جدید TikTok، این شرکت به احتمال زیاد امیدوار است که به مخاطبان تعریف شده تری دست یابد.

فیدها همچنین می توانند راهی برای شرکت برای همسویی بهتر با رقبای خود باشند. به عنوان مثال، یوتیوب مدتی است که دسته بندی موضوعات را در بالای صفحه اصلی خود دارد و به کاربران امکان می دهد محتوایی را که به طور خاص به آن علاقه دارند، اعم از موسیقی، بازی یا پادکست، پیدا کنند.

TikTok می گوید معتقد است که کشف برای تجربه TikTok ضروری است و همیشه به دنبال کمک به کاربران برای کشف محتوای جدید و مرتبط است.

مشخص نیست که آیا TikTok قصد دارد در آینده فیدهای موضوعی بیشتری اضافه کند یا خیر، اما تعجب آور نیست که این برنامه دسته های بیشتری را برای مواردی مانند کتاب و فیلم معرفی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا