نرم افزار موبایل

Truecaller ضبط تماس را برای کاربران ممتاز دوباره معرفی می کند

به گزارش اپ خونه، اپلیکیشن شناسایی تماس گیرنده Truecaller ضبط تماس را در iOS و اندروید معرفی کرده است.

در حالی که محدودیت‌های هر دو سیستم عامل مانع از ضبط تماس‌ها توسط برنامه‌ها می‌شود، Truecaller با تماس با یک خط ضبط اختصاصی از آن عبور می‌کند.

در اندروید، کاربران می توانند مستقیماً از شماره گیر Truecaller برای شروع ضبط تماس استفاده کنند. اگر آنها از شماره گیر دیگری استفاده می کنند، Truecaller یک دکمه ضبط شناور را نشان می دهد.

در iOS، این روند کمی پیچیده است. برای تماس‌های ورودی و خروجی، کاربران باید از طریق برنامه Truecaller با یک خط ضبط تماس بگیرند و تماس‌ها را ادغام کنند.

این شرکت تأیید کرد که شخص دیگری که در تماس است صدای بوق را می شنود که نشان می دهد تماس در حال ضبط است.

نکته قابل توجه، Truecaller ضبط تماس را در سال ۲۰۱۸ به کاربران ممتاز اندروید معرفی کرد و در سال ۲۰۲۱ به همه کاربران اندرویدی گسترش داد.

با این حال، در سال ۲۰۲۲، گوگل دسترسی به Accessibility API خود را محدود کرد ، که بسیاری از برنامه‌ها – از جمله Truecaller – برای ضبط تماس‌ها استفاده می‌کردند. بنابراین شرکت مجبور شد این ویژگی را از برنامه های خود حذف کند.

این شرکت گفت که جدای از ضبط تماس، رونوشت‌هایی را نیز برای کاربران ارائه می‌کند – قابلیتی که قصد دارد در چند هفته آینده عرضه کند.

علاوه بر این، کاربران می توانند از طریق رونوشت ها جستجو کنند تا به راحتی اطلاعات را در مکالمات ضبط شده بیابند.

Raphael Mimoun، مدیر محصول Cloud Telephony در این شرکت گفت که تمام ضبط‌ها و رونوشت‌ها در دستگاه ذخیره می‌شوند و Truecaller هیچ داده‌ای را در فضای ابری ذخیره نمی‌کند.

برای تسهیل همه این موارد، Truecaller از فناوری های زیادی از CallHero استفاده می کند، استارت آپی که توسط Mimoun تأسیس شده و شرکت سوئدی سال گذشته آن را خریداری کرد .

رویکرد Truecaller منحصر به فرد نیست. راه حل هایی مانند RecMycalls و Tapeacal از روش های مشابهی برای ضبط تماس ها استفاده کرده اند.

این شرکت سوئدی می گوید که ذخیره داده ها به صورت محلی و جمع آوری نکردن اطلاعات کاربر جایی است که روش آن مسیر جدیدی را ترسیم می کند.

در سال ۲۰۲۲، مجله هندی The Caravan داستانی را منتشر کرد که در آن ادعا کرد که Truecaller اطلاعات کاربران را بدون رضایت آنها جمع آوری کرده است. این شرکت بعداً در بیانیه ای این اتهامات را رد کرد .

Truecaller این ویژگی را با برخی از کاربران iOS در ایالات متحده آزمایش کرده است. با این عرضه، Truecaller اکنون سه طرح را در ایالات متحده ارائه می دهد:

یک طرح اولیه بدون آگهی (۱ دلار در ماه)، یک طرح ممتاز با ضبط تماس (۳.۹۹ دلار در ماه)، یک طرح سطح بالا با دستیار غربالگری تماس (۴.۴۹ دلار). هر ماه).

نامی زرین‌هالام، یکی از بنیانگذاران Truecaller، گفت که این شرکت قصد دارد این ویژگی را در چندین کشور از جمله هند، که بزرگترین بازار آن است، عرضه کند.

علاوه بر این، همچنین در حال بررسی راه‌هایی برای اطلاع دادن به کاربران در صورت وجود هوش مصنوعی در انتهای تماس است.

در سال ۲۰۱۸، گوگل دستیار مکالمه ای به نام Duplex معرفی کرد که به شما در رزرو قرارها کمک می کرد . در آن زمان، این شرکت گفت که این ربات را ساخته تا طبیعی به نظر برسد.

زرین قلم گفت که این شرکت در حال تمیز کردن ردیف های اشتراک خود است و به این فکر کرده است که چگونه سطوح مختلف را با ویژگی هایی که در هر قیمت برای کاربر منطقی است ارائه دهد.

Truecaller بیش از نیم میلیون کاربر در ایالات متحده دارد – و این شرکت گفت ۱۰٪ در نوعی برنامه اشتراک هستند. این شرکت بیش از ۳۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که هند بزرگترین بازار آن با ۱۰۰ میلیون کاربر است.

این شرکت در آخرین گزارش درآمد خود اعلام کرد که نسبت به سال گذشته شاهد جهش ۱۸ درصدی مشترکین بوده است .

این نتایج نشان داد که علیرغم رشد کاربران پولی، اشتراک ها حدود ۱۲ درصد از درآمد شرکت را تشکیل می دهند و تبلیغات بیشتر پول را به همراه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا