اخبار اینترنت

Twitter Blue با فرآیند راستی‌آزمایی واقعی، قیمت بالاتر برای کاربران اپل راه‌اندازی مجدد می‌شود

به گزارش اپ خونه، به گفته استر کرافورد، مدیر مدیریت محصول در توییتر، توییتر روز دوشنبه رسماً اشتراک توییتر آبی را بازگرداند، که در پنج کشور شروع شده و به سرعت به سایر کشورها گسترش خواهد یافت. ثبت نام در وب ۸ دلار در ماه و ثبت نام iOS 11 دلار در ماه برای “دسترسی به ویژگی های فقط مشترکین، از جمله علامت آبی” به ازای هر توییت از حساب شرکت هزینه خواهد داشت.

کرافورد گفت: کاربران اندروید می توانند از طریق وب خرید کنند و از اشتراک خود در تلفن های خود استفاده کنند. هزینه بالاتر برای ثبت نام در iOS ممکن است حرکتی از سوی توییتر برای جبران هزینه کمیسیون ۳۰ درصدی اپل برای اشتراک های خریداری شده درون برنامه ای باشد، یا صرفاً برای منع کاربران از اشتراک در فروشگاه اپل، به دنبال طوفان توییتر از عصبانیت. ایلان ماسک در رابطه با اتهاماتی مبنی بر اینکه اپل در حال قطع تبلیغات در این پلتفرم است.

ما از دوشنبه @TwitterBlue را مجدداً راه‌اندازی می‌کنیم – برای دسترسی به ویژگی‌های مختص مشترکین، از جمله علامت آبی 🧵 pic.twitter.com/DvvsLoSO50 در وب با ۸ دلار در ماه یا در iOS با ۱۱ دلار در ماه مشترک شوید.

— توییتر (@Twitter) 10 دسامبر ۲۰۲۲

توییتر قبلاً تلاش کرده بود تا اعتبار علامت آبی را – که زمانی برای تأیید حساب‌های قابل اعتماد و قابل توجه استفاده می‌شد – با در دسترس قرار دادن آن برای هر کسی که مایل به پرداخت ۸ دلار در ماه بود، دموکراتیک کند. نتیجه این بود که تعداد زیادی از کاربران برای جعل هویت حساب‌های دیگر و عموماً باعث ایجاد شرارت، یک علامت چک می‌خرند. (نگاه کنید به: شرکت داروسازی تقلبی Eli Lilly در توییتی مبنی بر اینکه انسولین اکنون رایگان است و تسلا جعلی توییت می کند، “ماشین های ما محدودیت سرعت منطقه مدرسه را رعایت نمی کنند. لعنت به آنها بچه ها.”)

کرافورد در آخر هفته توییت کرد که توییتر اکنون یک مرحله بازبینی را قبل از اعمال علامت آبی روی یک حساب به منظور مبارزه با جعل هویت اضافه کرده است، که به گفته او برخلاف قوانین توییتر است.

با راه اندازی مجدد اشتراک توییتر، پلت فرم رسانه های اجتماعی با معرفی تیک های طلایی برای مشاغل و به زودی، تیک خاکستری برای دولت و “حساب های چند جانبه”، هر چه که باشند، جدول های زمانی کد رنگی را بیشتر می کند.

کرافورد در توییتی نوشت: «کسب و کارهایی که قبلاً با توییتر رابطه داشتند، روز دوشنبه چک طلایی دریافت خواهند کرد. ما به زودی از طریق یک فرآیند جدید این را به روی مشاغل بیشتری باز خواهیم کرد».

از آنجایی که توییتر هنوز واقعاً در حال آزمایش این ویژگی است، این شرکت هشدار داد مشترکینی که دسته، نام نمایشی یا عکس نمایه خود را تغییر می‌دهند، به طور موقت علامت آبی را تا زمانی که حسابشان بازبینی شود، از دست خواهند داد.

این شرکت گفت که مشترکین می‌توانند توییت‌های خود را ویرایش کنند، ویدیوهای ۱۰۸۰p آپلود کنند و به حالت خواننده دسترسی داشته باشند، در کنار علامت‌های آبی رنگ. آن‌ها همچنین توییت‌های خود را در بالای پاسخ‌ها، اشاره‌ها و جستجو قرار می‌دهند و با ۵۰ درصد تبلیغات کمتر اسپم می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا